how to naturally dye easter eggs

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


marble easter eggs with natural ingredients
tutorial here

easter eggs dyed with natural real food ingredients
tutorial here

easter egg dyeing with natural real food ingredients
tutorial here

natural egg dyeing guide with real food
tutorial here

naturally dyed easter eggs tutorial
tutorial here

With Easter festivities just a few days away, it's time to start thinking about how you're decorating the eggs. And why not doing it naturally this year instead of artificial colors, nail polishes and what not. Cause you can get just as pretty (if not even prettier) pastel-colored eggs using only totally natural real food ingredients!
Which ones are you planning on trying out on Friday? :)

Nüüd kus lihavõtted on vaid mõne päeva kaugusel, on õige aeg hakata plaanima, kuidas sel aastal mune kaunistada. Ning miks mitte proovida seekord kasutada värvimiseks vaid looduslikke koostisosi kunstvärvide, küünelakkide ja mille kõige muu asemel. Sest tulemus saab ju täpselt sama ilus (kui mitte kordades kenam), kui kasutate vaid 100% looduslikke päris toidust tehtud värve!
Millist tehnikat mõtlete teie reedel katsetada? :)

2 comments

  1. Mulle jääb selgusetuks, et kui ma tahan nt teha kapsa ja kurkumiga, siis ma peangi reaalselt kahe kaupa neid mune keetma, et saada nt 2 sinist, 2 kollast, 2 pruuni jne? :(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ei, ma ei usu. Ikka saab teha nii palju, kui ise soovid. Vastavalt paned siis suuremasse nõusse ja rohkem lehti näiteks, et ka mune rohkem mahuks. Nendes näidetes pigem tehtud kahekaupa seetõttu, et saaks palju erinevaid värve ja variante näidata ja kes neid mune ikka pärast jõuab ära süüa, kui igast sordist 6 tk :)

      Delete