5 ways to be more confident person

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Let's talk about confidence and how to gain more self-confidence. Cause, after all, self-confidence is your biggest weapon! It is so important to feel good about yourself and to believe in yourself, cause if you don't then why would anyone else? Luckily, there are ways to be more confident if you don't feel like confidence pumping out of your body at the moment. And so today I want to share with you 5 things you can do to feel more confident about yourself :)

1. Dress for Success

The way we dress has a lot to do with how we feel about ourselves. Always look polished and stand tall. Broom yourself and wear clean clothes and just take care of yourself. You'll see, you feel a lot more confident right away!

2. Get Organized

A big confidence-killer is when you have lots to do but no time to master it all, which is why it is always important to be prepared. Organize your time and your desk and your life in genereal. Set little daily goals to achieve and feel the confidence boost after you've nailed them!

3. Exercise

Naturally, our appearance has a lot to do with our confidence. So take care of your body - exercise and give your body enough rest. Don't let this summer be yet another one when you don't feel confident in a bikini.

4. Educate

Knowledge is so important to feel confident. Focus on your talents, on the subject you're interested in or that you need in your occupation and educate yourself - competence is a big confidence booster!

5. Be Positive

And last but not least, be a positive person. Don't let anyone negative kill your confidence and choose your network wisely. Smile and compliment people!

Mis arvate, kui räägiks natuke enesekindlusest ja sellest, kuidas seda kasvatada? Sest olgem ausad, enesekindlust on kõige alus! Tohutult oluline on tunda end oma kehas hästi ja uskuda endasse. Kui te ise ei usu, siis miks peaks ka keegi teine? Õnneks on olemas palju viise, kuidas oma enesekindlust suurendada juhul, kui hetkel end just kõige enesekindlama inimesena maamunal ei tunne. Täna soovingi teiega jagada viite viisi, kuidas saab oma enesekindlust kasvatada ja end oma kehas paremini tunda :)

1. Riietu vastavalt

Meie väljanägemisel ja sellel, kuidas riietume, on suur osakaal meie enesekindlusest. Seisa alati sirge seljaga ja hoolitse enda eest. Ole pestud ja kammi oma juukseid, hoolitse oma küünte eest ning kanna puhtaid ning sirgeid riideid. Kena välja nähes tunned end kohe kordades enesekindlamalt!

2. Ole organiseeritud

Enesekindlus kahaneb märgatavalt, kui on hästi palju kohustusi ja väga vähe aega nende kõige täitmiseks. Seepärast on oluline alati olla ettevalmistunud. Organiseeri oma aega, hoia oma töölaud korras ja ka oma elu üleüldiselt. Püstita endale iga päev väikeseid eesmärke, mida täites tunned end kohe tunduvalt enesekindlamalt!


3. Treeni

Loomulikult on meie enesekindlus tihendalt seotud väljanägemisega. Hoolitse oma keha eest - tee trenni ja maga piisavalt. Ära tunne end sel suvel oma kehas bikiine kandes ebakindlalt. 


4. Hari end

Teadmised on oluline osa enesekindlusest. Keskendu oma oskustele ja teemadele, mis sind huvitavad või teadmistele, mida sinu eriala nõuab ning hari end selles osas. Kompetents on suur enesekindluse tõstja!

5. Ole positiivne

Ning viimase nõuandena - ole positiivne inimene! Ära lase kellegi negatiivsusel oma enesekindlust ohustada ja vali hoolega, kellega suhtled. Naerata ning tee teistele komplimente!