kristjaana mere cropped pullover culotte pants winter outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere cropped sweater culottes winter fashion

kristjaana mere white cropped sweater black trouserskristjaana mere cropped sweater culottes platform shoes winter style

Hello, hello!
Yesterday we were in Tartu for Richard's grandmother's birthday. It was a super long day alltogether, but I absolutely love taking long car rides with my family. Thor always has so much to ask which gives us a change to think back and share our memories and rememeber all the fun things we've done. I totally started missing summer and got excited for this summer to arrive already hehe ;)
Before headed to the birthday party, we took a little walk in the old town and captured a few photos in yesteday's sunny but super cold and windy Tartu.

Tere, tere!
Eilse päeva veetsime me Tartus, kus käisime Richardi vanaema sünnipäeval. Hästi pikk ja väsitav päev oli, sest me startisime juba hommikul ning jõudsime tagasi koju alles õhtul hilja. Kuid sellest polnud midagi, kuna mulle nii meeldib oma perega pikki autosõite ette võtta. Thoril on alati miljon küsimust, mis sunnib meid ajusid ragistama ja meenutama kõike tehtut. See tuletab omakorda aga meelde igast erinevaid seiklusi ja pani mind niiväga suve igatsema ning lõppude lõpuks ma ei jõua enam tulevat suve ära oodata hehe ;)
Enne kui sünnipäevapeole suundusime, käisime ka vanalinnas jalutamas ja tegime mõned pildid. Nii ilus päikesepaisteline ilm oli Tartus, kuid samas üli külm ja tuuline - tõeline kevad :D

sweater: GINA TRICOT (similar)
culottes: LINDEX (similar)
shoes: ZAFUL