kristjaana mere all black casual spring outfit


Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere black satin ruffle from sweater casual spring outfit

kristjaana mere black minimalist spring outfit jeans and sweater

kristjaana mere m theory london black silk front sweater

kristjaana mere black sweater jeans sneakers casual spring look

kristjaana mere all black spring minimalist fashion outfit

Hey babes!
Doing a very late post for you today, cause I've had quite a busy morning. Those of you who follow me on Snapchat (username: kristjaana), already know what I've done today. And those who don't, well it's about time ;)
Anyway I started this morning with a little training and spa time, then picked up some packages and bought a few books for Thor, grabbed a cup of coffee and fresh flowers for the weekend and now I'm finally back at home. Now it's time to answer my emails and edit photos for a few hours before I can call it weekend and just relax.
Wish you all a wonderful Friday! xx

Hei naised!
Tänane postitus on küll väga hiline, sest mul oli hommikul üht-teist teha ja ei jõudnud kahjuks enne seda kõike valmis kirjutada. Need teist, kes mulle ka Snapchatis järgnevad (kasutajanimi: kristjaana), juba teavad, mida ma täna teinud olen. Ja need, kes veel ei järgne, siis on viimane aeg ;)
Igal juhul, alustasin tänast päeva väga tervislikult - tegin trenni ja mõnulesin spaas, seejärel käisin mõningatel pakkidel järel ja ostsin Thorile paar uut raamatud. Tagasiteel koju võtsin ka tassikese kohvi ja värskeid lilli nädalavahetuseks köögilauale ning nüüd olengi jälle kodus. Järgmised paar tundi vastan veel mailidele ja töötlen pilte, peale mida aga lõpetan töö ja hakkan nädalavahetust pidama :)
Teile kõigilegi hästi toredat reedet!

sweater: M THEORY LONDON (similar)
jeans: ZAFUL
sneakers: ARMANI JEANS
sunglasses: PRADA