kristjaana mere camel coat platform shoes casual winter outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere camel coat blue jeans white tee casual winter outfit
kristjaana mere black ribbon bow neck tie minimalist outfit

Happy Friday ladies!
Today I'm showing you the outfit I wore this Monday, when the weather was just super gray and rainy. When will spring finally come to Tallinn?? I'm really tired of this snow already :) Luckily I have a few fun trips planned for the next months to recharge my batteries and collect new memories so all is good. How about you?

Ilusat reedet naised!
Tänastel piltidel näete minu esmaspäevast riietust, kui ilm oli nii hall ja vihmane kui vähegi võimalik. Millal see kevad juba ükskord Tallinnasse jõuab?? Ma olen juba nii tüdinud lumest ja sellega kaasnevast plögast :) Õnneks on mul mõned vahvad reisid lähikuudel tulemas, seega patareid saavad ikkagi laetud ja uusi kogemusi tuleb hulganisti, nii et suudan vast need lumised ilmad ikka ära kannatada. Kuidas lood teiega?

coat: MANGO
denim jacket: LINDEX (similar)
t-shirt: H&M (similar)
jeans: GUESS
bag: FURLA
shoes: ZAFUL

4 comments

 1. Mul on ka õnneks paar reisi tulemas. Üks on Türki ja teine Kesk-Euroopasse. Seega õnneks on motivatsiooni see jubeda ilmaga aeg üle elada. Kuhu sina reisid?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui mõnus!
   Ma ei saa veel päris detailselt rääkida, sest teen need reisi Richardile üllatusena ja võib-olla ta loeb mu blogi ja kommentaare :D
   Aga tegu on selliste pikkade nädalavahetustega linnareiside näol erinevastesse Euroopa linnadesse :)

   Delete