what to do when you are home alone

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Last week I was home alone, as you already know. So my evenings belonged only to me and that gave me enough time to do all sorts of different things that I may not get around to do otherwise. I came up with my top 5 things I like to do when home alone and I would be happy to share them with you too for those evenings when you don't have anything specific that needs to be done but you still want to be productive. 
Here's what to do when you're home alone:


1. Watch Motivational Videos

Being home alone gives the perfect opportunity to watch and listen to motivational videos and speeches without any interruptions. I love listening to Ted talks and to those 2-hour interviews with different entrepreneurs about their stories and struggles to achieve success.

2. Read Books

Reading a book is another ideal way to spend your evening alone since it requires silence for you to be able to concentrate. Instead of a story book I recommend picking up an educational book on any subject you're interested in and want to learn more about ;)

3. Do A Manicure

...or a pedicure! There's nothing prettier than having beautifully polished nails and what better time to fix your nails and give yourself a nice long-lasting mani at home than when home alone. Plus you can watch some videos while letting your nails dry!

4. Clean The Closet

Let's face it, organizing your closet is not the most fun way to spend your time. But a perfectly organized wardrobe makes dressing up so much faster and easier. So why not clean out your clothes while you're home alone anyway?

5. Cook & Bake

Being home alone lets you eat all the foods that maybe noone besides you really likes in your family, so you get to make them that often. Or you could just have a fun little girl time and bake a delicious cake! For example, on Friday I baked that chocolate cake, which made being alone a little bit sweeter :)

Another thing I like to do, but left out of the list since it's not an indoor activity, is walking. I like to take long walks around the block with a coffee or tea in my hand to just enjoy the fresh air and think my thoughts. Well, who am I kidding... Actually I spend my whole walk dreaming instead of just thinking, since I am a big-big dreamer and I love it! :)

Eelmisel nädalal olin ma üksi kodus, nagu juba teate. Seega olid kõik mu õhtud vaid minu enda päralt ning see andis mulle palju aega ja võimalusi tegeleda kõige sellega, millele muidu ma oma õhtuid niiväga ei pühenda. Avastasin seeläbi 5 kõige lemmikumat tegevust, mida mulle üksi olles enim teha meeldib ning jagan neid hea meelega ka teiega. Nii saate ehk veidi mõtteid õhtuteks, kui teil pole midagi konkreetset vaja teha, kuid soovite siiski oma aega produktiivselt veeta.
Nüüd aga 5 tegevust, mida üksi kodus olles teha:

1. Vaata inspireerivaid videoid

Üksi kodus olemine annab hea võimaluse vaadata inspireerivaid ja motiveerivaid videoid ning esinemisi ilma ühegi segava faktorita. Mulle meeldib eriti kuulata Ted'i esinemisi ning igast erinevaid 2-tunniseid intervjuusid erinevate ettevõtjatega, kes jutustavad oma lugusid ja räägivad raskustest, mis on pidanud läbima, et jõuda sinna, kus nad on täna.


2. Loe raamatuid

Raamatute lugemine on samuti üks mõnus tegevus, mida üksi kodus olles teha, sest see nõuab vaikust, et saaksid rahus loetule keskenduda. Selle asemel aga, et mõnd juturaamatut lugeda, soovitan ma haarata kätte hoopis mõni hariv ja arendav raamat teemal, mis sind huvitab või millest tahaksid rohkem teada ;)

3. Tee maniküüri

...või pediküüri! Hoolitsetud ja ilusad käed ja jalad on nii kenad, mistõttu tasub neile alati tähelepanu pöörata. Mis oleks aga veel parem aeg oma küünte eest hoolitseda ning endale üks kaunis kauapüsiv maniküür teha, kui üksi kodus olles. Sel ajal, kui küüned kuivavad, on hea mõningaid videoid vaadata!

4. Korista riidekappi

Olgem ausad, kapi korrastamine pole just kõige lõbusam tegevus, millele oma aega pühendada. Samas ilusti sätitud garderoob muudab riietumise hulka lihtsamaks ja kiiremaks, seega miks mitte tegeleda sellega just siis, kui üksi kodus oled?

5. Kokka ja küpseta

Üksi kodus olemise eelis on see, et saad süüa kõiki neid toite, mis sinu peres ehk kellelegi peale sinu väga ei meeldi ning seetõttu sa neid ka väga tihti üldiselt ei valmista. Samuti võid ka näiteks lihtsalt ühe mõnusa koogi küpsetada! Mina tegin reedel sellist šokolaadikooki, mis kohe kindlasti muutis mu üksolemise veidi magusamaks :)

Veel üks asi, mida mulle üksi väga teha meeldiv, kuid mis ei leidnud tee siia nimekirja, sest pole tubane tegevus, on kõndimine. Mulle hullult meeldib teha pikki jalutuskäike ümber naabruskonna, juues sel ajal tassikest kohvi või teed ja nautida värsket õhku ning mõtelda omi mõtteid. Ah, mis ma räägin... Tegelikult veedan ma terve jalutuskäigu aja hoopis unistades mitte niisama mõteldes, sest ma olen üks suur-suur unistaja ja ma ei saa sinna midagi parata. Ega tahagi! :)