kristjaana mere fur vest leather pants fedora winter outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere fur vest skinny jeans leopard print tassel shoes spring outfit

kristjaana mere black leather vest white lace dress

kristjaana mere fur vest leather pants black felt fedora casual minimalistic winter outfit

kristjaana mere printed top camel coat spring outfit

This morning I was looking at some of my older posts and wanted to share a few outfit shots with you too. I wore all these looks exactly a year ago, at the end of February and beginning of March 2015. Seems like it was a lot warmer in Tallinn last year, no snow or anything!? I think I'm just so despirately waiting for warm spring already hehe, how about you? :)

Täna hommikul vaatasin ma oma vanu blogipostitusi ja mõtlesin, et jagan mõningaid outfiti-pilte ka teiega. Kandsin neid komplekte täpselt aasta tagasi, 2015.aasta veebruarikuu lõpus ja märtsi alguses. Nüüd tagantjärgi vaadates paistab, et eelmisel aastal oli Tallinnas tunduvalt soojem, ei mingit lund ja päike paistab!? Oeh, ma nii igatsen juba soojust ja ei jõua ära oodata millal see soe lilleõites kevad juba kohale jõuab. Kas teie ka? :)

4 comments

 1. Ilus pitskleit. Mulle meeldib, et sul seda enam pole (iivõl naeratus) :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe ;) Mul tuli natuke kurb meel isegi peale neid pilte vaadates, nüüd ruttu uut pitskleiti vaja!

   Delete
 2. Rääkides vanadest blogipostitustest, siis miks oled otsustanud lehelt eemaldada arhiivi? Lugejana sooviksin vaadata ka Sinu vanemaid postitusi ja näha, kuidas sinu stiil läbi aja on muutunud ning pidevalt lingile older post klikkides on see tüütu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul pole arhiivi lihtsalt sellel põhjusel, et siin bloggeris on ta nii koleda formaadiga, et ta ei joondunud üldse ilusti teiste asjadega, ükskõik kuhu ma seda ka ei paigutanud. Ta jäi igal pool koleda võõrkehana eraldi seisma ja ma ei taha, et mu blogis miskit koledat oleks...
   Varsti varsti aga tuleb blogile uus kujundus ja siis on tagasi ka arhiiv :)

   Delete