kristjaana mere striped jumper jeans with patches ankle boots spring outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere striped sweater fur vest winter outfit

kristjaana mere black white striped sweater fox fur vest winter fashion

kristjaana mere black white striped jumper fur vest black jeans winter outfit

kristjaana mere black jeans with patches striped top fashion

kristjaana mere striped shirt fur vest

kristjaana mere striped sweater fur vest skinny jeans ankle boots winter look

Good morning sweeties!
I'm a total jeans girl, what can I say. I just love a good denim and wear jeans of all kinds every day and when they come with cute little patches (that are having a huge moment and not among kids as usual btw), I totally need to have them :)
So here I am with my patched jeans matched with a striped sweater, fur vest and ankle boots for a very casual and easy every day look.

Tere hommikust armsad!
Võin kindla südamega öelda, et olen täielik teksapükste fänn. Kuigi tean, et paljude jaoks on teksa ehk igav, eriti kui nii palju muid pükse / seelikuid võimalik kanda, olen mina siiski teksadele väga truu ning kannan pratiliselt iga päev erinevat tüüpi teksasid. Kui need teksad tulevad aga vahvate pealeõmmeldud märkidega (mis on sel hooajal muide eriti popid ja mitte ainult laste pükste paikamisel hehe), siis pean ma need püksid loomulikult endale ostma :)
Seega, siin ma nüüd siis olen, paigatud teksad jalas ning sobitatud kokku mõnusa triibulise džempri, karvase vesti ja kontsaga saabastega, moodustades kokku hästi lihtsa igapäevase looki.

jumper: LINDEX
jeans: ZAFUL
boots: SEE BY CHLOE