kristjaana richard mere

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Happy Valentine's Day friends!
Since today is the day of love and friendship, I thought I'd mix things up a bit and so today, instead of me talking to you, I let Richard write a post for you :) I wish you all a wonderful day with your loved ones and now I hand the computer to Richard.

Hey Kristjaana blog! I love my wife Kristjaana and here are the five main reasons why:

1. She keeps her feet on the ground at the right moment

It sounds almost impossible but it can happen that from time to time I also make wrong or hasty decisions. And when I do, I love those magical moments when she intervenes with a clear and an unbiased opinion, bringing unexpectedly easy solutions to my unsolveable situations.

2. She still keeps herself and everything in our marriage well appreciated

Like many other men, I love those „win/win” situations as much I also love a great challenge! I just don’t want to  get things without a struggle or for granted as they lose their value to me in that case. I love to make an effort just to keep my wife happy with the wide variety of things she values (getting something equal in return of course).

3. Her positive attitude makes me a better person too

Some time ago it was really hard or nearly impossible for me to find something positive in others and in things surrounding me. I’m sure that this is a common “Estonian” thing but I realized (with some help from Kristjaana) that it needed to change - I’m not really likely to confront negative personalities so why should others do it with negative me? I love that she surrounds me with everything positive, making my change easier.

4. Sometimes she is helpless

Men desire to feel themselves wanted and useful! It gives me a great pleasure to help her out with some personal assignments she is not capable of handling herself. I’m not sure whether she is playing this role purposly but I just love the feeling that I’ve accomplished something for her, that she had let me do it for her.

5. She is a true protector - a lioness

Nothing is more important than family and even men can find themselves in positions where they can’t protect theirselves. I love that Kristjaana is always there for me in any situation - no matter what!


Ilusat Valentinipäeva armsad sõbrad!
Kuna täna on armastuse ja sõpruse päev, siis otsustasin asju veidi teisi teha ja selle asemel, et kirjutada teile siin mõni sõbrapäevateemaline postitus, lasen hoopis Richardil seda teha :) Omalt poolt soovin teile kõigile imelist päeva oma armastatutega ning nüüd annan sõna üle Richardile.

Tere Kristjaana blogi! Ma armastan oma naist väga ning siin on viis peamist põhjust, miks:


1. Ta on just õigel hetkel kahe jalaga maapeal 


Kõlab küll võimatuna, aga võib juhtuda, et ka mina teen aeg-ajalt valesi või rutakaid otsuseid. Sellistes olukordades armastan ma neid maagilisi hetki, kui ta sekkub minu mõttelendu oma selge ja erapooletu arvamusega, tuues sealjuures ootamatult lihtsaid lahendusi mu esmapilgul lahendamatutele olukordadele.


2. Ta suudab hoida end ja kõike meie abielu ümbritsevat siiani hinnatuna

Nagu paljudele teistele meestele, meeldivad ka mulle need “mõlemale poolele kasulikud olukorrad” sama palju kui mulle meeldivad korralikud väljakutsed. Ma lihtsalt ei soovi asju niisama ja ilma pingutamata, kuna, siis kaotavad nad minujaoks oma tegeliku väärtuse. Ma armastan pingutada kõigi tema soovide ja asjadega, mida ta väärtustab, seda kõike hoidmaks oma naist õnnelikuna (saades loomulikult miskit võrdväärset ka vastu).

3. Tema positiivne suhtumine teeb ka minust parema inimese

Mõni aeg tagasi oli minu jaoks võimatu või vähemalt tõsiselt keeruline leida miskit positiivset mind ümbritsevates inimestes või asjades. Ma olen kindel, et see on see tavaline “eestlaslik” suhtumine, aga sain aru (väikese Kristjaana-poolse abiga), et see peab muutuma - ma pigem hoiduks kokkupuutest negatiivsete isiksustega, seega miks peaks teised negatiivse minuga suhtlema? Ma armastan seda, et ta ümbritseb mind kõige positiivsega, tehes mu muutumise lihtsamaks.


4. Mõnikord on ta abitu

Mehed tahavad olla hinnatud ja vajalikud! Mulle pakub suurt rõõmu tema abistamine asjades, millega ta ise hakkama ei saa. Ma pole küll kindel, kas ta mängib seda rolli meelega, aga ma lihtalt armastan seda tunnet, et olen teda aidanud ning et ta lasi mul seda teha.

5. Ta on tõeline kaitsja - emalõvi

Miski ei ole olulisem kui perekond ja ka mehed võivad leida end kaitsetutes olukordades. Ma armastan seda, et Kristjaana on alati minu jaoks olemas – ükskõik, milline see olukord ka poleks!