kristjaana mere istagram
@kristjaana
Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Hey babes!
Here are a few photos taken during January from my Instagram. As always - lots of outfits, cakes and flowers aka my favorites :)))
For today I have planned to first drop Thor off to kindergarten where he has a carneval, so lots of fun. And after that I'll head straight to the city to run some errands before going to Estonia in a few days and I also have a little present to pick out for a special someone. Namely, Thor is turning 4 next week! Eeek, how fast time flies!? I don't feel old at all yet haha.
What are your plans for today? 

Hei naiskad!
Siin on mõned pildid minu Instagramist, mis tehtud jaanuarikuus. Nagu ikka - palju outfitte, kooke ja lilli ehk lühidalt palju minu lemmikuid :)))
Tänasel reedesel päeval on mul plaanis esmalt Thor lasteaeda viia, kus neil toimub karneval, niiet pärast saan kuulda, mida põnevat seal toimus. Ning seejärel lähen ise linna, kus mul on veidi asjaajamisi enne Eestisse tulekut ja samuti lähen ka ühele väikesele tegelasele sünnipäevakinki vaatama. Nimelt Thor saab meil järgmisel nädalal juba 4 aastaseks! Uskumatu, kui kiirelt see aeg lendab, ennast tunnen küll veel noorena haha.
Mis teil tänaseks plaanis on?

6 comments

 1. Mul oli täna Olümpia hotellis koosolek ja õhtul plaanin saksa keelt õppida:) Muidu kas sa käisid kuskil keeltekoolis saksa keelt õppimas või õpid individuaalselt kodus? Milliseid kohti soovitad õppimiseks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo, mis puhul saksa keel õpid? Kas niisama meeldib või oled kuidagi Saksaga seotud? :)
   Ma keeltekoolis ei käinud. Õppisin saksa keelt keskkoolis, kuid põhiliselt ikka siin kohapeal suheldes. Pealegi, see saksa keel, mida ma koolis õppisin, erineb ikka täielikult sellest, mida siin kohapeal räägitakse hehe ;)

   Delete
 2. Elukaaslase töö tõttu plaanime Šveitsi kolida:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahjaa okei, sa oled vist sellest mulle siin varem ka kirjutanud? :) Raske aru saada, kes on kes, kui kommentaaridel nime juures pole :P
   Igaljuhul väga lahe ja õpi muidugi saksa keelt ikka ette! Aga hoiatan ette, et nt Müncheni ja üleüldse Lõuna-Saksamaa dialekt erineb kõvasti sellest, mida õpetatakse ja kui veel Šveitsi minek, siis seal on asi saksa keelest paraku totaalselt kaugel... Kuid lahe ja kasulik õppimine igal juhul! :)

   Delete
 3. Tere, Kristjaana!
  Alati imetlen sinu loodud kollaaže - nii palju värskust ja värvi!
  Millega sa oma kollaaže lood, et pildid kvaliteeti ei kaota?
  Päikest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere ja suur aitäh!
   Teen neid kollaaže telefonis sellise apiga nagu PhotoGrid ;))

   Delete