breakfast cafes in munich

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Munich has so many amazing cafes for a breakfast and cake lover like me. And I don't mind it at all :) The Maxvorstadt / Schwabing-West area is packed with cute small cafes and I think I've tried them all, since I live in this area and love delicious and good-looking food.
I made a list of my top 6 places to get a good breakkie or a yummy dessert for all the food lovers visiting Munich. This way you can be sure the get the best tasting experience out of the town ;)

Münchenis on nii palju võrratuid kohvikuid minusugusele hommikusöögi- ja koogiarmastajale. Ning loomulikult pole mul absoluutselt midagi selle vastu :) Maxvorstadti ja Schwabing-Westi linnaosad on pilgeni täis väikeseid armsaid kohvikuid ning elades ise seal piirkonnas arvan ma, et olen vist küll kõik need kohad järele proovinud. Te juba teate minu suurt armastust kohvikus käimise ja imemaitsva ning ilusa väljanägemisega toidu vastu hehe.
Koostasin nimekirja kuuest kõige lemmikumast kohast, kus süüa maitsvat hommikusööki või peatuda koogile ja kohvile. Selliselt saaksite teine kord Münchenit külastades ikka selle kõige parema maitseelamuse osaliseks :)

die waldmeister best cafe for cake in maxvorstadt münchen

Die Waldmeister (Barerstrasse 74)

Waldmeister is my favorite place for a little cake break during the day. I love the interior of this cafe and the fact that it always has some table games and toys for the kids :)

Waldmeister on mu lemmik kohvik, kus päeval peatuda ja väike tükk kooki võtta. Mulle meeldib hästi selle kohviku sisustus ja see, et seal on alati mõningaid lauamänge ja erinevaid mänguasju ka lastele :)

pancake breakfast cafe in maxvorstadt münchen munich best breakfast cafe

LAX Eatary (Neureutherstrasse 1)

LAX Eatary is my go-to place for the best breakfast. It serves a wide range of breakkies from eggs to avocado toasts to smoothies. And those LAX fluffy pancakes are the best ever!

LAX Eatary on alati mu esimene valik hommikusöögiks. Seal on palju erinevaid toite, mille seast endale meelepärane valida alates munadest ja avokaado leibadest ning lõpetades kookide ja smuutidega. Ning selle kohviku kohevad pannkoogid on lihtsalt parimad pannukad üldse!

cafe daddy longlegs munich münchen acai bowls healthy breakfast

Cafe Daddy Longlegs (Barerstrasse 42)

If you're looking for a super healthy breakkie, then Daddy Longlegs is the place to visit. You can have an acai bowl with all the possible toppings you like there and they also have lots of healthy muffins and carrotcakes there. Not to mention the totally delicious coffee, done just the way I like it ;)

Kui soovite süüa eriti tervislikku hommikusööki, siis Daddy Longlegs on just see kohvik, mida külastada. Nad pakuvad suurt valikut acai müslisid kõikvõimalike puuviljade ja marjadega. Samuti on seal mitmeid tervislikke muffineid ja porgandikooke. Suure plussina on seal ka ülimaitsev kohv, tehtud täpselt selliselt nagu mulle meeldib ;)

wiener kaffee und cafe best cafes in munich münchen maxvorstadt

Wiener Kaffee & Cafe (Adalbertstrasse 25)

Kaffee & Cafe is a cosy small breakfast cafe that serves good coffee, has lots of different breakfast options and super delicious apple cakes. If you visit it during lunch hours you can have enjoy some soup or pasta.

Kaffee & Cafe on mõnus väike hommikusöögikohvik, kus saab head kohvi, hästi palju erinevaid võimalikke hommikusöögikomplekte ja ahvatlevaid õunastruudleid ja muid koogikesi. Lõuna ajal saab seal ka suppe ja pastasid süüa.

barer 61 cafe münchen maxvorstadt hipster cafe

Barer 61 (Barerstrasse 61)

Barer 61 is a super casual hipster cafe where you can meet up with frineds and have bretzens and sandwiches and cakes and smoothies while catching up. When the sun is out the cafe is packed with lots of people and buzzing.

Barer 61 on selline hästi lihtne hipsterkohvik, kus saada sõpradega kokku ja süüa mõned bretzenid või võileivad, magustoiduks võtta tükike kooki ja juua värsket smuutit. Ilusa ilmaga on seal kõik kohad täis ja palju noori ning melu.

wiener platz best cafes pancakes breafast in munich

Cafe Wiener Platz (Innere Wiener Strasse 48)

Cafe Wiener Platz is the only one from my list that isn't located in Maxvorstadt area. It serves a big breakfast menu classics like pancakes and toasts, but also has traditional English / French / Americal breakfast possibilities.
Another super good cafe I would suggest outside of Maxvorstadt is Cotidiano in Ludwigsvorstadt, that has super good cafe and the most delicous cakes ever! But beware of allowing enough time, since this cafe is always full and you can never have a table there without spending some time waiting in the line.

Wiener Platzi kohvik on ainuke minu nimekirjast, mis ei asu Maxvorstadtis. Seal on hästi suur valik hommikusööke klassikutega nagu pannkoogid ja võileivad, kuid samuti võib sealt osta ka traditsioonilisi inglise / prantsuse ja ka ameerika hommikusööke.
Üks teine kohvik väljaspool Maxvorstadti, mis mulle hullult meeldib on Cotidiano, mis asub Ludwigvorstadtis. Seal on üli hea kohv ja ma ei hakka neist suus sulavatest kookidest üldse rääkimagi! Küll aga tuleb sinna minnes arvestada piisava ajaga, sest see kohvik on alati rahvast pungil täis ja lauda ilma mõnda aega järjekorras ootamata kahjuks lihtsalt ei saa.