Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Good morning babes!
Sorry for my little absense these past few days, I've had so much errands to run and documents to sign, that unfrtunately didn't left me any time to blog :( But I'm back now and ready to continue with my normal blogging pace.
Today I'm heading back to Estonia for an Adidas training event, so I gues today will be quite busy too, but it's worth all the fun :)

Tere hommikust armsad!
Suured vabandused, et olen viimased paar päeva täitsa kadunud olnud. Mul on olnud tohutult väsitavad ja kiired päevad, kus vaja palju teha ja seetõttu pole olnud sekunditki aega arvuti taha istuda ja blogida :( Õnneks nüüd said need tormilised päevad läbi ja jätkan taas oma normaalse blogitempoga, niiet teil on, mida vaadata / lugeda ikka jälle kuuel päeval nädalas.
Täna on mul tegelikult ka üpris kiire päev, kuna tulen taaskord Eestisse, et osaleda õhtusel Adidase treeningüritusel, mis tuleb kindlalt väga lahe :)) 

jacket: ZAFUL
shirt: LARA TALBOT (similar)
pants: ZARA (similar)
boots: SEE BY CHLOE
sunglasses: BURBERRY

6 comments

 1. Sa käid juba pea iga nädalavahetus Eestis:) Kas lendamine väsitav pole? Kas reisid koos perega?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Praegu on jah kuidagi väga palju edasi-tagasi sõitmist ja see on väga väsitav! Aga samas lahe ka ;)
   Reisin kuidas kunagi - vahel perega, vahel ilma. Aga kohe saab see kiire periood ka läbi ja siis jään rohkem paiksemaks :))

   Delete
 2. Need saapad on küll megad!!

  ReplyDelete
 3. Jakk ja püksid oma vastuolulisuses ( üks selline range meremehelik vormiriietus ja teine motošikk) on väga ägedad kokku. Endal esmapilgul napiks julgust neid kokku sobitada, aga Sinu seljas on lahedad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, vahel saabki kõige ägedamaid komplekte sobitades kokku asju, mida esmapilgul omavahel kokku ei paneks ;)

   Delete