valentines day giveaway

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM
Valentine's Day is only 2 weeks away which makes it a perfect time to throw a little giveaway for you girls, so you could look your very best on the 14th for your special someone :)
For that I've teamed up with an online store Zaful from where you can choose anything you want. I've picked out some of my favorite red items from the shop you can see above, but there are lots and lots of more to choose from! And the best part is that this time there are 3 winners :)))
If you would like to participate in this giveaway, then please "like" Kristjaana blog's Facebook page (here) and leave a comment under this photo (here) with either your favorite item from the shop or by mentioning your loved one with a tag.
I will pick out the three lucky winners on Valentine's Day, 14th of February and based on the turn of the draw they will get $80, $50 or $30 shopping money from Zaful.
Good luck to you all!

Sõbrapäev on vaid 2 nädala kaugusel, mistõttu on nüüd õige aeg üks väike loosimine teile korraldada, et saaksite sõbrapäeval oma teisele poolele imeilus välja näha :)
Koostöös veebipoega Zaful loosin ma välja 3 võitjat, kes saavad endale poest ükskõik mida soetada. Ma valisin välja mõned oma lemmikud, mida näete ülemiselt pildilt, kuid võimalikke variante, mille vahel valida, on väga palju veel! Ning minu meelest on eriti tore see, et võitjaid pole vaid 1, vaid lausa 3 teist saavad endale ilusa kingituse teha :)))
Selleks, et loosis osaleda, palun pange "like" Kristjaana blogi Facebooki lehele (siin) ning jätke selle pildi alla kommentaar (siin) oma lemmikesemega poest või tagige näiteks oma kallim pildi all.
Kolm õnnelikku võitjat loosin ma välja sõbrapäeval, 14.veebruaril ja nemad saavad šopata vastavalt loosimisjärjekorrale $80, $50 ja $30 väärtuses tooteid Zaful'i veebipoest.
Head loosiõnne teile kõigile! 

8 comments

 1. Seal on ju IMEILUSAD asjad!!! :)
  Kas oled ka ise tellinud ja oskad öelda midagi riiete kvaliteedi ja suurusele vastavuse kohta?
  Mis riigi online-shop see on? USA?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, ma tellisin just suure portsu asju! :)
   Viimastel outfitipiltidel näiteks mitmed asjad sealt - karvased jalanõud, kampsun, teksad, üks seemisnahkne mantel jne jne. Suurused vastavad täpselt Euroopa omadele ja kvaliteet on päris hea. Praeguse kogemuse põhjal võin öelda, et kallimatel toodete väga hea ja odavamatel ka täitsa ok :)

   Delete
 2. http://www.zaful.com/solid-color-elastic-waist-maxi-dress-p_71695.html esimesena jäi silma see kleit, mida tahaks suvel kanda :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Triinu! Palun pane see kommentaar Facebooki pildi alla, kui soovid sellega loosimisest osa võtta :)

   Delete
 3. Replies
  1. Võitjad on mu blogi Facebooki lehel üleval :)

   Delete