professional-minimal-creative-resume-templates
1. here  2. here  3. here  4. here  5. here  6. here  7. here  8. here  9. here

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

When applying for a job, standing out in this competitive world is harder than ever. Especially when you have to impress the future employees on a single piece of paper among other 200+ candidates.
This is why making sure your resume really speaks for yourself and represents you in the best way possible is extremely important. You want employees to stop at your CV and be impressed and excited to get to know you better! Which is why a beautiful, professional, minimalistic yet creative resume is what you need ;)
I picked out 9 different CV templates that do the job, literally, and may be the reason you get a job you've always wanted! If I were an employee, I would definitely be very pleasantly surprised seeing one of the above resumes on my table :)
How important is the appearance of your resume to you?

Tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmas on tööle kandideerides eristumine üha keerulisem. Eriti veel kui peab üle 200 kandidaadi seast välja paistma, kasutamaks selleks ei rohkemat ega vähemat kui ühte A4 paberit.
Mistõttu on eriti oluline, et see paberileht tõesti kõneleks sinu eest ja esindaks sind parimal võimalikul moel. Tahad ju, et tööandjad peatuks just nimelt sinu CV peal ja oleksid huvitatud sinu lähemalt tundma õppimisest! Seepärast on üks ilus, professionaalne, minimalistlik kuid samas loominguline CV täpselt see, mida vajad ;)
Ma valisin välja 9 erinevat CV põhja, mis on just täpselt seda ja aitavad sul saada oma unistuste töökoha :) Kui mina oleks tööandja, oleksin igal juhul küll väga positiivselt meelestatud ühte ülemistest elulookirjeldustest oma laual nähes.
Kui suurt rõhku teie oma CV väljanägemisele panustate või kasutate tööportaalide näidiseid?