professional-minimal-creative-resume-templates
1. here  2. here  3. here  4. here  5. here  6. here  7. here  8. here  9. here

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

When applying for a job, standing out in this competitive world is harder than ever. Especially when you have to impress the future employees on a single piece of paper among other 200+ candidates.
This is why making sure your resume really speaks for yourself and represents you in the best way possible is extremely important. You want employees to stop at your CV and be impressed and excited to get to know you better! Which is why a beautiful, professional, minimalistic yet creative resume is what you need ;)
I picked out 9 different CV templates that do the job, literally, and may be the reason you get a job you've always wanted! If I were an employee, I would definitely be very pleasantly surprised seeing one of the above resumes on my table :)
How important is the appearance of your resume to you?

Tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmas on tööle kandideerides eristumine üha keerulisem. Eriti veel kui peab üle 200 kandidaadi seast välja paistma, kasutamaks selleks ei rohkemat ega vähemat kui ühte A4 paberit.
Mistõttu on eriti oluline, et see paberileht tõesti kõneleks sinu eest ja esindaks sind parimal võimalikul moel. Tahad ju, et tööandjad peatuks just nimelt sinu CV peal ja oleksid huvitatud sinu lähemalt tundma õppimisest! Seepärast on üks ilus, professionaalne, minimalistlik kuid samas loominguline CV täpselt see, mida vajad ;)
Ma valisin välja 9 erinevat CV põhja, mis on just täpselt seda ja aitavad sul saada oma unistuste töökoha :) Kui mina oleks tööandja, oleksin igal juhul küll väga positiivselt meelestatud ühte ülemistest elulookirjeldustest oma laual nähes.
Kui suurt rõhku teie oma CV väljanägemisele panustate või kasutate tööportaalide näidiseid?

3 comments

 1. Jaa, ülimalt ägedad, aga olles ise parajasti kergelt tööotsingutega kursis, siis olen märganud, et tööportaalides eelistatakse pigem, et kasutad nende saidisisest varianti cv-saatmisel. Nii on kõik ühesuguse malliga ja tööandjal kergem asju kandidaatide vahel võrrelda, sest asukohtad erinevatel andmetel samad, vms. Kui neil just pole sisseehitatud võrdlust juba sees.
  Mis puutub meilile saadetavate CV-de kohta, siis ma pigem natukene kahtlen, et Eestis sellist fänsit ja kena CV-d pooldataks. Ma ei tea, eestlastele nagu ei lähe selline asi peale ja tahavad üdini formaalsust ja loeksid sellist CV-d kui ülepingutamiseks, aga kes teab.
  Siin kohal võiksid firmajuhid sõna võtta pigem. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täitsa võimalik jah, eriti usun seda selliste traditsiooniliste asutuste puhul.
   Küll aga usun, et loovtööd, start-upid ja üldse kõik kaasaegsema lähenemisega ettevõtted eelistaks pigem just sellist out-of-the-box lähenemist, kus olulisem on inimese isikupära, loomingulisis ja oskused ning mitte nii väga pikaajaline töökogemus / haridus ja muu, mis just esimese variandi puhul kõige määravam.

   Delete
 2. Ma võin omast kogemusest rääkida, et just selline veidi kreatiivsem CV aitas mind tohutult tööotsingutel Saksamaal. Ma arvasin samuti, et äkki selline CV on veidi liiga palju konservatiivse Saksamaa jaoks.. Kuid, oh ei. Töö ma leidsin ja just tänu selllisele CV-le. Töövestlustel muud ei kuulnudki, kui, et oh kui ilus CV :) Ja see oli super tore! Nii, et julgustan samuti tööotsingutel veidi teistmoodi asjadele läheneda. Kui juba Saksamaal töötab, siis töötab mujal ka :)

  ReplyDelete