chanel boy bag red velvetFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

top 10 most popular luxury designer handbags 2015 1016


When it comes to fashion, accessories in particular, then bags are definitely my  number one weakness. And when you have expensive taste and there are SO MANY absolutely beautiful designs available at the same time, then it is pretty hard to be me :) My wishlist consists of hundreds of bags haha, but I managed to narrow it down to my top 10 very favorite bags that are next on my list to buy. I am totally obsessed with Chanel Boy bags in every size and color, I also love the designs of Saint Laurent and my latest favorite is Gucci with it's dreamy Dionysus bag.
My plan is to work really hard for the next couple of months and then treat myself with one (or more) of the bags above. But until then, I'm just daydreaming over here :)))
Are you a bag-lover like me? If so, what's on your wishlist?

Rääkides moest ja täpsemalt aksessuaaridest, siis võin kindlalt väita, et käekotid on mu suurim nõrkus. Ning kui sul on kallis maitse ja samal ajal tuleb välja NII PALJU imeilusaid käekotte, siis on päris raske minu kingades olla :) Minu soovilistis on vist küll oma sada käekotti haha, kuid tõmbasin oma soovid koomale ja jõudsin 10 kõige-kõige lemmikuma käekotini, mis on järgmised minu ostunimekirjas. Olen täiesti lummatud Chaneli Boy kottidest ja tahaks neid igas värvis ja suuruses, samuti armastan Saint Laurenti disaini ja mu viimane lemmik on Gucci oma imelise Dionysus kotiga.
Plaan järgmine - töötan tulevad kuud väga kõvasti ja seejärel kingin endale ühe (või mitu) ülemistest kottidest. Kuid seniks vaatan ma neid pilte, unistan nende kõigi kottide omamisest ja sobitan neid mõttes erinevate outfittide juurde :)))
Kas teil on ka suur nõrkus kottide vastu nagu mul? Kui jah, siis mis kott on teil number üks ihaldusobjekt?

Photos via Pinterest

8 comments

 1. Mulle meeldib see esimene pilt veinipunasest Chaneli kotist. Mulle ka meeldivad kotid aksessuaaridena väga, hetkel mul on kaks DKNY kotti, aga tahaks palju suuremat kollektsiooni omale koju:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma olen ka sellest kotist ülimas vaimustuses! Tumepunane velvet mõjub kuidagi eriti imeliselt ja pluss on seegi, et ta on teiste Chanelidega võrreldes odavam, kuna pole tehtud nahast ;)

   Delete
 2. Hei! Mis tööd sa Saksamaal elades teed? :) Vabandust, et nii otse küsin, aga kas see oranž Hermes Birkin bag on sul ''päris''? See maksab ju kuskil 15000€ ringis, Chanel Boy on täitsa odav selle kõrval.. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei hei!
   Birkin on päris ikka, kuid mitte minu oma vaid laenasin seda Eestis olles oma emalt ;) Endale veel hetkel Hermes kotte kahjuks lubada ei saa.

   Delete
 3. Mul on ka päris suur kiiks kallite ja kvaliteetsete käekottide vastu :D
  Endal on paar paarisaja eurost isendit kodus, aga järgmisena tahaks omale lubada kraam kangemat kotti :D Sinu kollaažist meeldivad mulle ka päris mitu, lisaks on silma jäänud ka Burberry kotid. Tuleb aga koguda nüüd!

  Kui saladus pole, siis millise koti nendest sa esimenena ostaksid? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama siin ;)

   Esimese kotina... hmm, no muidugi ma tahaks väga kohe Chaneli, aga alustan siiski soodsamatest variantidest. Arvatavasti Chloe või siis Gucci, mida käisin ükspäev poes ka proovimas ja no armusin ikka täielikult! Samas suurematest kottidest oleks praktiline ehk hoopis kõigepealt Celine Trapeze võtta... Igaljuhul tahaks miskit kas beežikat või punakat tooni, sellist soojemat :)

   Mis Sul endal esimene valik on? :))

   Delete
 4. Väga sarnane TOP 10 :) Aga Chanel Boy või 2.55 sametist või lambanahast on mu TOP 2 unistuste kotti, mille jaoks plaanis koguma hakata. Ei suuda ainult otsustada, kas must, punane või sinine.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oojaaaaa! Korallroosa sametist Chanel 2.55 on mul ka üks suur unistus ;)))

   Delete