chanel boy bag red velvetFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

top 10 most popular luxury designer handbags 2015 1016


When it comes to fashion, accessories in particular, then bags are definitely my  number one weakness. And when you have expensive taste and there are SO MANY absolutely beautiful designs available at the same time, then it is pretty hard to be me :) My wishlist consists of hundreds of bags haha, but I managed to narrow it down to my top 10 very favorite bags that are next on my list to buy. I am totally obsessed with Chanel Boy bags in every size and color, I also love the designs of Saint Laurent and my latest favorite is Gucci with it's dreamy Dionysus bag.
My plan is to work really hard for the next couple of months and then treat myself with one (or more) of the bags above. But until then, I'm just daydreaming over here :)))
Are you a bag-lover like me? If so, what's on your wishlist?

Rääkides moest ja täpsemalt aksessuaaridest, siis võin kindlalt väita, et käekotid on mu suurim nõrkus. Ning kui sul on kallis maitse ja samal ajal tuleb välja NII PALJU imeilusaid käekotte, siis on päris raske minu kingades olla :) Minu soovilistis on vist küll oma sada käekotti haha, kuid tõmbasin oma soovid koomale ja jõudsin 10 kõige-kõige lemmikuma käekotini, mis on järgmised minu ostunimekirjas. Olen täiesti lummatud Chaneli Boy kottidest ja tahaks neid igas värvis ja suuruses, samuti armastan Saint Laurenti disaini ja mu viimane lemmik on Gucci oma imelise Dionysus kotiga.
Plaan järgmine - töötan tulevad kuud väga kõvasti ja seejärel kingin endale ühe (või mitu) ülemistest kottidest. Kuid seniks vaatan ma neid pilte, unistan nende kõigi kottide omamisest ja sobitan neid mõttes erinevate outfittide juurde :)))
Kas teil on ka suur nõrkus kottide vastu nagu mul? Kui jah, siis mis kott on teil number üks ihaldusobjekt?

Photos via Pinterest