kristjaana mere instagram
outfit details: coat, pants, bag, sunglasses, espadrilles 

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere instagram

kristjaana mere instagram
outfit details: coat, top, jeans, boots, bag 

kristjaana mere instagram
outfit details: fur vest, jacket, jeans, sneakers

kristjaana mere instagram
outfit details: coat, sweater, top, hat, sunglasses, jeans, sneakers 

kristjaana mere instagram

kristjaana mere instagram
outfit details: jacket, sweatshirt, sweatpants

kristjaana mere instagram
outfit details: fur coat, shirt, sunglasses, jeans, sneakers 

kristjaana mere instagram
outfit details: fur vest, jacket, bag, keychain, jeans, boots

I don't always take photos of my outfits though it may seem like it haha :D Also sometimes when I do manage take one quick outfit photo with my phone for Instagram, I don't necesseraly make a total post of it for the blog. But since a lot of you ask me for outfit details, I decided, that once a month I'll make an Insta post with some of my outfits seen there during the previous 30 days :) You can see my instalooks from November here!
And babes, if you don't already, then come and follow me on Instagram @kristjaana, I loooove to interact with you over there! :)))
Anyway, I thought that maybe I should make a Q&A post, cause I would like this blog to be more of a community where we can all discuss ideas and connect with each other a lot more. Would you be interested in a questions and answers type of post? Or just throw me some ideas about what you'd like to see more. Look forward to your thoughts! xx

Kuigi see võib nii tunduda, siis ma ei tee sugugi mitte igast oma riietusest pilti haha :D Samuti, kui ma ka vahel saan kiire klõpsu telefoniga oma päevasest lookist Instagrami jaoks teha, ei tähenda see veel, et mul on piisavalt pildimaterjali blogi jaoks. Kuid kuna paljud teist siiski soovivad infot ka nende üksikute instalookide kohta, siis otsustasin ma, et kord kuus teen sellise väikese vahekokkuvõtte kõigi outfittidega, mida eelneva 30 päeva jooksul Instagramis olete näinud, kuid mis tingimata just blogis pole olnud :) Minu novembrikuu kokkuvõtet näete siit!
Aa ja rääkides Instagramist, siis mulle niiiiii väga meeldib teiega seal suhelda! Seega kui te veel ei järgne mulle, siis nüüd on küll õige aeg :) Kasutajanimi on mul @kristjaana.
Igal juhul, ma siin mõtlesin, et ehk peaks ka ühe küsimuste-vastuste vooru nüüd millalgi tegema? Sest ma tahaks nii väga, et see blogi siin oleks rohkem selline kommuunilaadne, kus saame üksteisega suhelda ja ideid arutada jne :) Kas oleksite huvitatud sellisest postitusest? Või ehk jätate mulle siia kommentaaridesse teada, mis teid rohkem huvitaks ja kaasa rääkima paneks? Kallid