kristjaana mere camel coat boyfriend jeans ankle boots fedora snowFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere camel coat boyfriend jeans ankle boots fedora winter outfit

mountain lakes in the german alps

kristjaana mere minimal casual winter outfit camel coat boyfriend jeans

kristjaana mere boyfriend jeans chiara ferragni studded ankle boots

german austrian alps mountain lake sunset

kristjaana mere fedora camel coat winter casual outfit

kristjaana mere mango camel coat winter outfit

You know how boring and kind of sad it is to spend all days and evenings alone? I spend all the days alone at home anyway working behind the computer and right now my evenings are alone too since Richard is in Frankfurt for the week. Of course I get to spend 3+ wonderful hours with Thor once he gets home from kinderarten and before he goes to bed, but then I'm all alone in the silence again... Oh, only two more days of this luckily. Richard, be ready, cause I'll be talking A LOT with you when you get home haha!
What do you do when you're bored or home alone? How do you like to keep yourselves busy? I would love to hear your thoughts :)

Kas teate, kui igav ja kohati isegi kurb on veeta kõik päevad ja õhtud ihuüksinda? Ma olen niigi kõik päevad üksinda kodus ja töötan vaikuses arvuti taga, kuid praegu kui Richard on Frankfurdis veedan ka kõik õhtud üksi. Loomulikult need 3+ tundi, kui Thor lasteaiast koju tulnud on ja enne kui magama läheb on super toredad ülivõrdes, kuid siis kui ta magama jääb olen jälle üksi ja vaikuses...
Oeh, õnneks vaid kaks päeva veel seda ja siis tuleb Richard koju tagasi. Haha, ta olgu parem valmis tohutuks jutulaviiniks minu poolt!
Mida teie teete, kui teil on igav või olete üksi kodus? Kuidas endale tegevust leiate ja üksindust eemale peletate? Tore oleks teie mõtteid ja soovitusi kuulda :)

coat: MANGO
pullover: ZARA (similar)
jeans: ZAFUL (here)
hat: H&M (similar)

6 comments

 1. Stay-at-home-mom -- same here :) I draw, listen to music and undergo some courses online, if in the mood.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks for the suggestions :)
   I'm not exactly a stay-at-home-mom, although I am a mom and I stay at home :D But I work every day, I just do it at home :P

   Delete
 2. Mulle tegelikult meeldib üksinda kodus olla! See ongi aeg iseendale, kus saad enda mõtteid selgeks mõelda või siis otsida inspiratsiooni. Mina tavaliselt siis loen raamatuid, vaatan filme või loen blogisid. Niimoodi peaksid automaatselt mõtted mujale minema. Veel meeldib mulle ka näiteks uusi retsepte otsida ja proovida. Ühesõnaga, võta seda kui aega, kus saad otsida/uurida/tegelda teemaga, mis sind huvitab!
  Aeg on üks väärtuslikumaid ressursse... tuleb osata seda nautida, ka üksinda :)

  Viimasel ajal on ülipopiks saanud need täiskasvanute värviraamatud ja mandalate värvimine. Ostsin ka endale ja tõesti väga teraapiline ja mõnus tegevus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa saab täiesti aru, mida sa mõtled ja tegelikult meeldib mulle ka väga see "oma aeg", kui omi asju teha ja lihtsalt üksi olla ja leian, et seda on kõigil vaja!
   Küll aga... Sellel on väärtus, kui muidu oled inimeste seas - nt tööl / koolis / perega vms. Ma olen nagunii kõik päevad üksi juba hmm... 11 kuud, mil saan kõvasti mõtlemist teha, raamatuid lugeda, kokata jne. Nüüd aga õhtud ka veel üksi olles tunnen, et mu piir on kätte tulnud ja ma tahan lihtsalt suhelda! :D Mitte interneris skype vahendusel, veel vähem mitte kirjutades, vaid lihtsalt saada inimestega kokku ja näost-näkku juttu rääkida :)

   Delete
 3. Kas sulle käsitöö meeldib? Praegu olen väikese lapsega kodune ja mõtlen, et kui üks hetk rohkem aega tema kõrvalt jääb, siis hea meelega teeks midagi oma kätega.
  Olen teinud ise käsitöö seepe ja karbikesi. Nüüd tahaksin väga vannituppa vaipa heegeldada.
  Kui sa aga seltskonda otsid, siis võiksid kusagil trennis/tansimas käima hakata. Olen alles sinu blogi uus lugeja ja ei tea, kui kauaks te plaanite Saksamaale jääda...

  R

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaahh... Käsitöö ja selline väike rahulik nikerdamine pole väga mulle :)
   Aga trennid ja muu sarnane oleks päris hea idee!

   Delete