kristjaana mere stereo cafe munich best coffee shop

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Being a HUGE fan of going to cafes, eating delicious desserts and having a good cup of cappuccino, the quality of the coffee plays a tremendous role in it for me to truly enjoy the whole experience. Which is why I am always in search for the best coffee and when I find one, I stick to it :)
Whereever I go, I like to drink a cup of cappuccino with soy milk. But for those of you who maybe don't drink soy milk or just don't know it, the thing with soy milk is that it has to be made of good quality and the barista has to know how to whisp it for the coffee to be creamy and delicous. Otherwise the soy milk just gets watery and the coffee gets bitter and it's not that much of a pleasure drinking it to say the least...
And for that reason, I wanted to share with you my 5 very favorite cafes to get a nice, delicously creamy and beautiful cup of coffee!

Ma usun, et teile pole minu suur armastus kohvikutes käimise vastu enam mingi üllatus :) Mulle nii meeldib nautida head tassitäit cappuccinot maitsvate kookide kõrvale ning sealjuures mängib kohvi kvaliteet ja maitse väga suurt rolli, et kogu kogemust ikka täiel rinnal nautida. Seetõttu olen ma alati uute ja huvitavate kohvikute otsingul ning kui leian koha, kus on väga hea kohv, siis sellest saab kiirelt mu lemmik :)
Rääkides kohvist endast, siis ükskõik kuhu ma lähen, meeldib mulle juua cappuccinot sojapiimaga. Teile, kes sojapiima ei joo või lihtsalt suurt tähelepanu sellele e pööra, siis sojapiimaga on selline naljakas lugu, et selleks, et kohv hea tuleks, peab esmalt kasutama väga hea kvaliteediga sojapiima ning teiseks peab barista oskama sellest õige vahu teha, et kohv tuleks mõnusalt kreemine ja maitsev. Muul juhul jääb sojapiim hästi vesiseks ning kohv mõruks ja see kõik kokku pole just leebelt öeldes eriti nauditav...
Selles samal põhjusel tahtsingi täna teiega jagada oma 5 kõige lemmikumat kohvikut, kus peatudes võite kindel olla, et saade hästi maitsva, ilusa ja mõnusalt kreemise tassitäie cappuccinot!

Dinatale Cafe (Veterinärstraße 4)

dinatale cafe best coffee shop in munich

Dinatale cafe is a sweet small italian coffee shop where Italian baristas serve you some good coffee and delicous Italian desserts, sandwiches and pies to go with it. Plus I love the marble tables - perfect for an Instagram photo ;)

Dinatale cafe on üks hästi armas väike itaalia kohvik, kus itaallastest baristad serveerivad maitsvat kohvi ja sinna kõrvale imelisi itaalia magutoite, võileibu ja saiakesi. Lisaks meeldivad mulle väga ka selle koha marmorist laiad, mis on ideaalseks taustaks Instagrami piltidele ;)

Morso Caffetteria Alimentari (Nordendstraße 17)

morso caffetteria alimentari best coffee shop in munich

Morso is another cute little coffee shop with an Italian vibe, where you can enjoy a cup of coffee and take some pies or cookies with it. It has the coolest electric blue shades outside under what you can do some people watching while drinking your espresso.

Morso on samuti üks armas väike kohvipood, milles olles tekib tunne, et oled peatunud Itaalias. Seal saab nautida maitsvat kohvi ja sinna kõrvale ka värskeid pirukaid ja küpsiseid. Samuti on Morsos õues kõige lahedamad sinised päikesevarjud, mille all on oma espresso kõrvale mõnus mööduvaid inimesi vaadata.

Stereo Cafe (Residenzstraße 25)

stereo cafe best coffee in munich

Stereo cafe is my number one place to visit when I'm in towndown and I want to grab a cup of coffee or some decadent desserts or a healthy lunch while I'm doing some shopping. Stereo serves the best soups and avocado toasts, which makes it also a great place for a family brunch ;) It is a bit pricier than other coffee shops in my list, but definitely worth it when searching for a good place in the city center.

Stereo cafe on minu esimene ja ainus valik alati, kui olen kesklinnas ja tahan võtta tassikesi kohvi või isutab mul maitsvate kookide või ka tervisliku lõunasöögi järele šoppingu vahepeal. Stereos on kõige mõnusamad supid ja avokaadoleivad, mistõttu sobib see kohvik ideaalselt ka näiteks nädalavahetustel hiliseks hommikusöögiks perega ;) See kohvik on küll teistega võrreldes veidi kallima hinnaklassiga, kuid kui olete kesklinnas ja otside maitsvat suutäit ja head elamust, siis on see igati oma hinda väärt.


Hungries Herz (Fraunhoferstraße 42)

hungries herz best coffe breakfast in munich

Hungries Herz is always packed with people during weekends, hungry for that delicious brunch or a coffee & cake break. During weekdays, it also serves pizzas so if your heart is hungry for some pizza and you're in that part of the town, have a little lunch break Hungries Herz!

Hungries Herz on üli populaarne ning nädalavahetuseti alati paksult täis rahvast, kes soovivad saada osa kohviku suurest hommikusöögivalikust või teha väike kohvi & koogi peatus. Tööpäeviti pakutakse seal ka pitsasid, mistõttu kui teie süda ihkab pitsat ning olete selles linnaosas, saab seal ka maitsva lõunasöögi osaliseks!  

Bar Corso (Müllerstraße 23)

bar corso best coffee in munich

Corso bar is a great place to stop for different Italian desserts (love their lemon pie!) or a little pasta. Being a big fan of Italian cuisines and good coffee, I realise writing this post right now, that maybe I should just move to Italy already haha!?!  

Corso bar on mõnus koht, kus apsata erinevaid itaalia magustoite (armastan nende sidrunikooki!) või kergeid pastasid. Olles suur itaalia köögi armastaja, mõtlen ma praegu seda postitust siin kirjutades, et ehk ma peaks lihtsalt Itaaliasse juba kolima haha!?!