vestige verdant luxury organic skincare rare oil blend face oil

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


vestige verdant luxury organic natural skincare

vestige verdant luxury organic natural face care mask oil eye cream

vestige verdant luxury organic skincare organic face mask

vestige verdant luxury organic skincare

vestige verdant luxury organic skincare bioactive face mask

Put two words - organic & luxury - in one sentence and I'm sold ;) 
You all already know my big love for anything and everything natural, especially when it comes to skincare! So when I got the change to try out the acclaimed Estonian luxury brand Vestige Verdant, there was not a second I doubted the offer. After all, I was anxious to find out what's all the fuss about and is it really as good as everyone claim it is?
First thing I want to say is that I love-love-love the packaging! Being a marketing person myself, the brand's overall appearance is super important to me. And while most of the natural / organic brands go for the light and pastel-colored look, Vestige Verdant truly stands out with its simple yet luxurious black & white look.
The first product I tried was the Organic Bioactive Face Mask, that is supposed to heal and renew your skin. It's too early for me to give a comment on the healing and renewing part, since I've only used the mask a couple of times now. But what I can say is that it really deeply cleanses the skin and leaves a beautiful healthy glow after use. Although I would recommend leaving it on for only 5 minutes the first time you use it to see how your skin reacts. I have a pretty sensitive skin and I left it on for 10 minutes, so my skin completely red for another half an hour after taking the mask off :)
Another product I tested was the Rare Oil Blend, which is a face oil that moisturises, repairs and rejuvenates the skin. Using an oil instead of a cream is nothing new to me, since I've been using coconut oil to moisturise my skin for quite some time now. But for those who've been using face creams all their life, it can be a little strange at first. But so worth it! I absolutely love the Rare Oil Blend, it is definitely my favorite product from Vestige Verdant. Can't wait to see what effect it will have on my skin in long term!
And last but not least, I also tried out the Infinity Eye Serum, that is said to reduce wrinkles and dark circles and heal puffiness. I'm really excited to see how it works, since I've been having trouble with puffy eyes for too long already (I've talked about it earlier here). Again, it's a bit early for me to tell on the effects yet, but from what I've seen, I like that its quite light and absorbes quickly.
Is any of you using Vestige Verdant? What results have you seen and how do you feel about the products? Also, go check out Vestige Verdant on Facebook and on Instagram for their latest updates :)

Pange kaks sõna - orgaaniline & luksuslik - ühte lausesse ning ma olen müüdud ;)
Kõik, kes te olete mu blogi juba pikemat aega lugenud, teate, et ma armastan kõike looduslikku, eriti kui veel jutt käib nahahooldusest. Mistõttu kui ma sain võimaluse proovida järgi paljukiidetud Eesti luksuskosmeetika brändi Vestige Verdant'i tooteid, ei kõhelnud ma pakkumises kordagi. Pealegi, ma tahtsin väga teada saada, kas need tooted on ikka nii head, nagu kõik kiidavad?
Esimese asjana ma tahan öelda, et ma armastan nende pakendite disaini! Olles ise turundusinimene, siis vaatan iga ettevõtte juures alati nende brändingut ja üleüldist väljanägemist (või selle puudumist). Ning kui üldiselt kasutavad looduskosmeetika brändid oma kujunduses pigem heledaid ja pastelseid toone ning palju lilli-lehti, siis Vestige Verdant selgelt eristub oma lihtsa kuid samas luksusliku musta-valge kujundusega.
Nii, aga rääkides nüüd toodetest, siis esimesena proovisin ma nende Organic Mask näomaski, mis lubab nahka tervendada ja noorendada. Mul on veel liiga vara jagada kommentaare maski selles osas, kas nende lubadused peavad paika, kuna olen maski vaid mõned korrad kasutanud. Kuid, mida ma saan öelda on see, et mask puhastab väga sügavuti naha ära ning jätab pärast mõnusalt terve kuma ning läike. Küll aga soovitan ma teil maski esimest korda kasutades jätta selle peale vaid 5 minutiks, et näha, kuidas see teie nahale mõjub. Mul on üpris tundlik nahk ning hoidsin esimesel korral maski kohe 10 minutit peal, mistõttu olin ma näost veel pool tundi peale maski eemaldamist punane nagu peet :)
Teine toode, mida testisin, oli Rare Oil Blend näoõli, mis niisutab, parandab ja uuendab nahka. Näoõli kasutamine kreemi asemel pole minu jaoks mingi uudis, kuna olen kasutanud kookosõli oma näo niistamiseks juba tükk aega. Küll aga on kindlalt kellelegi, kes on terve oma elu hommikuti näole kreemi pannud, alguses väga harjumatu hakata nägu õliga niisutama. Kuid uskuge mind - see on seda igati väärt! Rare Oil Blend on Vestige Verdant'i toodetest mu kindel lemmik ning ma ei jõua juba ära oodata, et näha, millised on tulemused on selle pikemaajasel kasutamisel!
Ning viimase, kuid mitte vähemtähtsama tootena kasutasin ma Infinity Eye Serum silmaümbrusseerumit, mis peaks vähendama kortse ja tumedaid silmaaluseid ning parandama paistetust. Just viimase põhjuse pärast olen ma eriti elevil, et näha selle seerumi toimet, kuna paistes silmad on miski, millega ma olen juba liiga kaua aega pidanud võitlema (kirjutasin sellest mõni aeg tagasi ka siin). Taaskord on veidi vara veel seerumi mõjust rääkida, kuid mulle väga meeldib, et see on hästi kerge ja kiiresti imenduv.
Kas keegi teist ka kasutab Vestige Verdanti oma näohoolduses? Mida arvata neist toodetest ja milliseid tulemusi olete näinud? Piiluge kindlalt ka Vestige Verdanti Facebooki lehele ja Instagrami, et näha kõiki nende viimaseid uudiseid ;)