kristjaana mere french connection pleated mini skirt winter outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


kristjaana mere lindex black peacoat winter fashion

kristjaana mere french connection pleated wool mini skirt lindex peacoat winter outfit

kristjaana mere furla black large leather bag black peacoat

kristjaana mere pleated skirt peacoat heeled ankle boots winter outfit

Happy Thursday morning babes!
Hard to believe today is the 17th of December when I saw cherrytrees blossoming this morning while driving Thor to kindergarten... Haha how is this possible?!? Another thing that currently brings smile to my face is that this time next Thursday we'll be on the plane on our way to Estonia for a Christmas holiday. Honestly, CAN'T WAIT!!! We haven't been to Estonia for 8 months and it seems like forever already! So excited to see all our family and friends and hang out in new cool & old familiar places and just talk in Estonian :)))
What's cool about my outfit is that this super warm pleated mini skirt I bought last year with 90€ is currently on sale for only 25€!!! There are only a few pieces left, but I found pretty pleated woolen mini skirts here, here and here.

Tere ilusat neljapäevahommikut kallid blogilugejad!
Raske uskuda, et käes on 17.detsember, kui hommikul Thori lasteaeda viies nägin ma kirsipuid õitsemas... Haha kuidas see üldse võimalik on!? Üks asi, mis mulle hetkel aga veel naeratuse näole toob on see, et nädala pärast täpselt samal ajal istume me juba lennukis teel Eesti poole, kuhu jõulupuhkusele tuleme. Ütlen teile ausalt, et ma ei jõua enam ära oodata!!! Sellest on möödas 8 kuud, kui me viimati Eestis käisime, mis tundub nagu igavik. Tahaks juba niiväga näha kõiki oma kalleid pereliikmeid ja sõpru/tuttavaid ning minna tutvuda uute lahedate kohtadega ja taasavastada vanu lemmikuid. Ning üleüldse oleks tore lihtsalt eesti keeles rääkida :))) Ma liigun Eestis oleku ajal palju ringi, seega kui näete mind kuskil poes / kohvikus / peol, siis tulge öelda ikka tere ka - nii tore oleks rääkida! :)
Mis aga kõige vahvam asi minu riietuse juures on, on see, et see ülisoe villane miniseelik, mille ma eelmisel talvel 90 euroga ostsin, on hetkel alla hinnatud ainult 25€ peale!!! Loomulikult on vaid mõned üksikud viimased suurused alles, kuid leidsin ilusad villased pihikseelikud ka siit, siit ja siit.

coat: LINDEX
turtleneck: ZARA (more here)
boots: SEE BY CHLOE
bag: FURLA