kristjaana mere blog

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

kristjaana mere blog

Oh, I don't even know where to begin... When 2014 was a year of changes for me - it was the year I went back to work, we sold our apartment, got married and I had a surgery (I haven't really talked about it to anyone, but I guess some of you have noticed by now), then the year 2015 was a year of challenges. It started out with lots of fun and travelling, but our latest travel on the year (before coming to Estonia for Christmas) was moving to Germany in the beginning of May.
Since then, I have had lots of happiness and fun times, but even more I have had to experience lots of personal and professional challenges. I have felt lots of mixed emotions while overcoming different struggles. I have felt sad, angry, lonely, insecure and feckless, but I haven't really shared any of that with you since I always want to focus on positive and concentrate on my dreams. But trust me, it's not always easy and our life has been far from a fairy tale. September to November were the hardest months of my life and I don't even want to think back to that time anymore...
But you know what? Looking back at the year now, in the end of December, I would say that 2015 represents a year of personal growth. Every single struggle and challenge we've had to come through on the way, has made us either smarter, stronger or brought us more together. So at the end of the day I believe that absolutely everything happens for a reason and if one door closes, another opens :) Everything gets better when focusing on the good and keeping your eyes on the goal and your focus on your dreams. You can get through all the challenges and hard times if you just never-ever give up!
My main focus this year has been my blog, which is like a little baby to me :) I am really happy with everything I have accomplished so far and I am very grateful to every collaboration and opportunity I've received and I can't wait for 2016 because I know so much fun things are ahead for you guys! First of all, I would like to thank every single one of you for reading my blog and for all your beautiful comments here on the blog and on my Instagram. And secondly, I want to thank Richard for being the best photographer and my biggest supporter.
I am glad to end this year and very excited to welcome the new. Wish you all a beautiful New Year's Eve and don't forget to make a wish! Talk to you again next year :))))

Oeh, ma ei teagi kohe, kust alustada... Kui 2014. aasta oli mulle muutuste aasta - aasta, kui ma läksin tagasi tööle, abiellusin, müüsime oma kodu maha ja ma käisin ühel operatsioonil (pole sellest väga kellelelegi rääkinud, aga usun, et mõned teist on ehk praeguseks juba miskit märganud), siis 2015. aasta võib kokku võtta sõnaga väljakutsed. Aasta algas küll väga vahvalt ja esimestel kuudel sain palju reisida, kuid selle aasta viimaseks reisiks, enne nüüd Eestisse tulekut, jäigi maikuus Saaksamaale kolimine.
Sellest ajast alates on mul olnud palju vahvaid aegu ja õnnelikke hetki, kuid võiks öelda, et veel enam on mu teele sattunud igasugu erinevaid isiklikke ja tööalaseid väljakutseid. Ma olen end tundnud kurvana, vihasena, abituna, kasutuna ja üksikuna, kuid pole seda poolt eriti teiega jaganud, sest tahan alati keskenduda kõigele positiivsele ja heale. Kuid uskuge mind, meie elu ei ole olnud meelakkumine ja oleme veel kaugel oma unistustest. Aeg septembrist novembrini oli kõige raskem aeg mu elus ja mul on nii hea meel, et see on möödas ning ma ei taha seda enam meenutadagi...
Aga teate mis? Kui ma nüüd, 2015.aasta detsembrikuu viimasel päeval mõtlen aastale tagasi, siis ma ei ütleks enam, et see oli väljakutsete aasta, vaid pigem oli see kokkuvõttes mulle isikliku arengu aasta. Iga takistus, millest oleme pidanud läbi tulema, on meid teinud kas targemaks, tugevamaks või toonud meid üksteisele lähemale. Ma olen alati veendumusel, et absoluutselt kõik juhtub mingi põhjusega ning kui miski kohe kuidagi ei lähe, siis ei tohi seda väga "pushida" , sest järelikult on miskit muud paremat veel ees. Ja pealegi, kui ei saa uksest, küll siis saab mõnest muust uksest või hoopis aknast ;) See on ka põhjus, miks ma püüan ka kõige keerulisemal hetkel keskenduda heale ja hoida mõtted oma unnistustel ning sellel, mida ma tahan. Ma leian, et kõike on võimalik saavutada, kui sa vaid mitte kunagi alla ei anna!
Minu peamine eesmärk on sel aastal olnud kõik blogiga seonduv. Sest see on kui minu väike lapsuke, keda hoida ja kasvatada :) Ma olen õnnelik kõige üle, mis ma olen senimaanni suutnud saavutada ja väga tännulik iga koostöö ja võimaluse eest ning ootan juba väga 2016. aastat, sest siis on mul teile nii palju põnevat tulemas!
Esimese, ja kõige tähtsamana tahan tänada teid kõiki, et leiate oma tee ikka minu blogisse ja käite seda lugemas. Samuti suured tänud iga kommentaari eest, mille olete mulle jätnud blogisse ja ka Instagrami. Ning teisena, olen ma väga tänulik Richardile, kes on mu super hea fotograaf ja suurim toetaja.
Mul on hea meel lõpetada 2015.aasta ja veel parem meel tervitada uut. Soovin teile kõigile imelist aastavahetust ning ärge unustage soovida uusaastasoovi!!! Räägime juba uuel aastal :)))