kristjaana mere fur vest cropped sweater knee high boots winter outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere fox fur vest prada sunglasses furla bag winter look

kristjaana mere fox fur vest white sweater black jeans prada sunglasses

kristjaana mere fox fur vest prada cat eye cinema sunglasses

kristjaana mere fur vest white jumper black skinny jeans knee boots winter style

kristjaana mere fur vest white jumper black skinny jeans knee boots winter fashion

Hey babes! How was your weekend?
Mine was rather busy and super fun! Yesterday all the Estonian's in Munich had a Christmas party and we went there to enjoy some Estonian food, sing Estonian songs and the kids had a visit from a Santa, too. Thor was super excited oviously, since he's can't wait Christmas to arrive already. Not only because of the presents, but also cause of getting to see his grandparents over such a long time. We are practicing different poems every day and all-in-all preparing for Christmas is quite fun at our house :)
After the party we met up with our friends and went to the Christmas Market to enjoy some glögg and hot chocolate and just to chill and enjoy a beautiful Sunday. I love these types of weekends!
For today I have planned to prepare a few blog posts for this week, do a manicure and then head for some Christmas shopping in town.
Have a great start to your weekend and talk to you again tomorrow! xx

Tsauki! Kuidas teie nädalavahetus möödus?
Minu oma läks küll päris kiirelt, kuid oli see-eest väga lõbus! Nimelt eile käisime me Münchenis elavate eestlaste jõulupeol, kus saime süüa palju head eesti toitu, laulda eesti keeles vahvaid jõululaule ning kõigi laste rõõmuks tuli külla ka jõuluvana. Thor oli selle üle loomulikult väga rõõmus, sest ta ei jõua juba jõule ära oodata. Ühest küljes loomulikult kõigi kinkide pärast, mida ta saada soovib, kuid samuti seetõttu, et üle nii pika aja juba lõpuks oma kallist mammat ja papat näha. Me harjutame iga päev erinevaid jõululuuletusi ja üleüldse on meie kodus päris palju jõulueelset elevust näha ja tunda :)
Pärast jõulupidu saime me kokku oma sõpradega ja suundusime kohalikku jõuluturgu uudistama, glöggi ja kakaod jooma ning lihtsalt pühapäevaõhtut nautima. Sellised pühapäevad on minumeelest kõige mõnusamad!
Täna on mul aga plaanis valmistada selleks nädalaks mõned blogipostitused ette, teha maniküüri ja seejärel linna mõningaid jõuluoste tegema minna.
Imelist nädala algust ka kõigile teile ning suhtleme juba homme jälle! Kallid

 fur vest: similar here
cropped knit: GINA TRICOT (similar here)
shirt: ASOS
jeans: GUESS (similar)
boots: NOA (similar)
bag: FURLA
sunglassea: PRADA