holiday gift guide for kids

Click on below and above images to shop! :)


Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Isn't giving presents for children the most wonderful thing ever?! Richard and I absolutely love making little gifts for Thor every time he has done something really good or just to surprise him from time to time. I know, we totally spoil him... :) But seeing his happy face and pure joy is what the present-giving is all about, especially during the holiday season!
So for today, I've put together a gift guide for the little ones. Of course when you're parents then your kids have already told you all of their wishes, but in case you're not a parent yourself but want to make a little gift for your younger sisters / brothers, cousins and to the children of your friends, then this guide is for you ;)

Kas te ei leia, et lastele kinkide tegemine on vist küll kõige imelisem asi!? Richardile ja mulle igaljuhul väga meeldib Thorile aeg-ajalt igasugu erinevaid suuri ja väikeseid kingitusi teha - siis kui ta miskit väga tubli teinud on või niisama tema üllatamiseks. Ma tean, ma tean, me hellitame ta ära... :) Kuid nähes seda siirast õnne ja tema rõõmust nägu lihtsalt sulatab meie südamed kas see polegi kingi tegemise eesmärk, eriti just jõuludel!
Seetõttu olen tänaseks kokku pannud kingigiidi just kõige väiksematele sõpradele - lastele :) Loomulikult kui te olete ise juba vanemad, siis teie lapsed on teile pika kingisoovi nimekirja juba ette ladunud. Kuid juhul, kui te ise veel vanemad pole, kuid väikesed kingisoovijaid on teil ikka kas siis väikeste õdede / vendade, sugulaste ja sõprade laste näol, siis on see kingigiid just teile!

Post a Comment