christmas gift guide for him holiday present ideas for men father boyfriend husband brother

Click on above & below images to shop! :)


Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

I always find it the hardest to buy presents for men. I don't know why, but giving something men really want and appreciate is really difficult for me... I think they value totally different things and aspects in gifts as women. Don't you?
But, I tried to put myself in men's shoes and created a gift guide for all the guys - the husbands, the boyfriends, the fathers, the brothers and the friends. And, of couse, you can never go wrong with the classics like socks, boxers, wallets and leather gloves, but this guide also includes a lot more! Wouldn't it be cool to give your father a briefcase instead? Or your tech friend a drone? Or your music-loving brother a pair of cool headphones? Or your boyfriend a beautiful watch?
I believe you can find awesome gifts from this guide that all the men in your life will be happy with :) And in case you're still short of ideas, take a look into my Christmas Giftshop!

Minu arust on alati kõige raskem leida sobivat kingitust just meestele. Ma ei teagi, miks on see nii, kuid kinkida meesterahvale midagi, mida ta väga tahaks ja hindaks, on (vähemalt minu jaoks) paras pähkel... Ehk asi selles, et nad hindavad hoopis teisi asju ja sama kehtib ka kinkide kohta. Kas te ei arva?
Kuid, proovisin end panna mõtlema nagu mehed ning koostasin kingigiidi kõigile meessoost isikutele - teie abikaasadele, poiss-sõpradele, isadele, vendadele ja ka lihtsalt headele sõpradele. Loomulikult on kindel valik kinkida klassikalisi meeste jõulukinke nagu sokid, bokserid, rahakotid või nahast kindad, kuid siit giidist leiate ka palju muud! Kas poleks mitte palju lahedam kinkida see aasta oma isale hoopis portfell? Või oma tehnikahuvilisele sõbrale droon? Või muusika-austajast vennale coolid kõrvaklapid? Või oma kaaslasele ilus käekell?
Ma usun, et leiate siit giidist kõigile meestele oma elus kingid, millega nad väga rahul on :) Ning kui mõtteid jääb puudu, siis piiluge minu Jõulupoodi, kust leiate veel rohkem kingiideid.