fox fur scarf stole collar winter trend style outfit fashion how to wearFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

fall winter fur scarf stole collar outfit inspo style fashion

What is winter without fur? I really don't know cause winter and fur go hand in hand! Fur is such a great timeless accessory for your winter outfit adding that extra touch to your look and it doesn't matter weather it's real fur or you prefer faux version ;) I usually wear real fur since I love how warm, soft and pretty it is, but I also own a few faux fur items such as a vest (last worn here) and a collar (last worn here). I'm certain that whether you choose a real fur stole or a much cheaper faux fur one, your outfit will look super amaze and you'll get lots of compliments!

Mis on talv ilma karusnahata? Ma küll ei oska öelda, sest karv ja talv käivad ju käsikäes! Karusnahk on nii mõnus aegumatu materjal, mistõttu karusnahksed aksessuaarid annavad igale talvelookile tohutult isikupära juurde. Ning pole vahet, kas eelistad päris karva või hoopis kunstkarvast varianti ;) Ma isiklikult kannan põhiliselt päris karusnahka, sest mulle nii hullult meeldib, kui mõnus soe ja pehme ja ilus see on. Kuid samas on mul ka mõningaid kunstkarvast esemeid nagu näiteks vest (kandsin viimati siin) või krae (kandsin viimati siin). Milles olen aga igal juhul kindel, on see, et hoolimata sellest, kas valida endale selleks talveks päris karvast krae või sellest tunduvalt odavama kustkarvast salli, muudab see iga riietuse super šikiks ja seda kandes saab tohutult komplimente!

Photos via Pinterest

6 comments

 1. Sa ikka tead, kuidas karusnahka toodetakse? Minu jaoks on siiamaani suur müstika, kuidas keegi suudab päris karva kanda lihtsalt sellepärast, et SUL on pärast nii soe ja mõnus ja pehme. Iga kell olen kunstkarusnaha poolt, aga olgu vähemalt siis kvaliteetselt tehtud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, tean küll. Kuid mis on erinevat karusnahal tavalisest nahast või näiteks liha söömisest? Lihtsalt seetõttu on vastuvõetamatu, et seal on karv?
   Kas Sa oled taimetoitlane või ei oma mitte ühtegi paari nahksaapaid, nahast käekotti / tagi või kasvõi paari Nike tosse? Ma arvan, et mitte...
   Pealegi, usun, et oled kuulnud ka eetilisest karusnaha tootmisest ja iga tootja kodulehel on kirjas, kui ta kasutab vaid eetilist tootmist, mis teeb ostmisel müüja valiku väga lihtsaks :)

   Delete
  2. 1) Nahksaabas/nahast käekott ei eelda elusat nülgimist.
   2) Liha tootmine ei eelda elusast peast tükk tüki haaval loomalt liha lõikamist.
   3) Ma söön minimaalselt liha (vähem kui korra nädalas). Sama ka piimatoodete kohta.
   4) Karusnahka saab asendada kunstkarusnahaga, millel ei ole mingit pistmist loomade piinamisega. Liha söömist kahjuks otseselt asendada ei saa, tuleb juurde võtta B12 vitamiini.

   Delete
  3. See ei ole teema, millesse ma tahaksin laskuda ja ma kahjuks ei mõista, miks ma pean oma valikuid põhjendama...
   Küll aga mainisin ma, et kõik mu karusnahksed asjad tulevad tootjatelt, kes kasutavad selleks eetilist tootmist, mis tähendab seda, et karusnahk saadakse kas a) lihatööstuse jääkproduktina või b) vähemalt 30 aastat vanade vintage karusnahkade ümbertöötlemisel.
   Ning saab küll karusnahka asendada kunstkarusnahaga, kuid see on iga inimese oma valik. Mina eelistan alati "päris" materjale kunstmaterjalide ees, mille tootmine on väga loodust-saastav ning mis on kandes kehale ja organismile halvad.

   Delete
 2. See esimesel pildil olev naine on nii fierce! :)

  www.dodolcec.com

  ReplyDelete