kristjaana mere shearling jacket fall outfit fashion inspirationFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere green brown shearling jacket fall outfit fashion inspiration
kristjaana mere green brown shearling jacket white sweater
kristjaana mere yoins green brown shearling jacket white sweater black skinny jeans fall outfit
kristjaana mere yoins green brown shearling jacket ray ban sunglasses
kristjaana mere green brown shearling jacket black skinny jeans ankle boots fall outfit fashion
kristjaana mere green brown shearling jacket black skinny jeans ankle boots fall outfit fashion
kristjaana mere green brown shearling jacket black skinny jeans ankle boots fall outfit fashion

Good morning loves!
Yesterday was St.Martin's day so we had a super lovely event with Thor's kindergarten to celebrate it. Last week on Friday all the parents came to the kindergarten to make little lanterns with their kids. So last night, when the sun had set, we all gathered for St.Martin's at a park with our selfmade lanterns and walked throught the park, singing different songs. It was incredibly sweet seeing all the children from different kindergartens walking with their little lights! After the walk we had some glögg and maronis, so that parents could get to know each other and kids could play.
On nights like these I like to keep myself warm in a cosy shearling jacket, that is the "must-have" jacket of the season and that I wrote about earlier here. I matched it with skinny jeans, ankle boots and a white sweater, but it looks just as nice with a pair of leather pants and sneakers or why not with a skirt and a pair of heels for a chic winter look ;)
Do you celebrate St.Martin's? What do you think of that look? :))

Tere hommikust armsad!
Eile õhtul tähistati siin St.Martini päeva ehk siis eesti keeles Mardipäeva. Siin näeb kogu traditsioon aga hoopis teistsugune välja, kui see, millega Eestis harjunud oleme. Nimelt eelmisel reedel käisid kõik vanemad lastega koos meisterdamise tunnis lasteaias, kus tegime ise erinevaid laternaid. Seda selleks, et eile õhtul, kui oli St.Martini tähistamine, siis kogunesid lapsed ja lapsevanemad õhtupimeduses parki, kus panime väikesed tuled laternatesse põlema ning jalutasime läbi pargi ja laulsime erinevaid laule.
Super armas vaatepilt oli näha palju-palju erinevate lasteaeda lapsi pisikeste laternatega pargis ringi jalutamas! Pärast seda kogunesime kõik sooja glögi jooma ja maroone sööma (küpsetatud kastanid - väga popp snäkk siin sügiseti. Maitse poolest ütleks et täitsa maitsetu ja jahune ning mitte eriti hea, aga ehk harjumise asi :).
Sügisõhtutel keha soojas hoidmiseks on aga ideaalne üks mõnus lambavillast jakk, mis on sellel hooajal eriti trendikas, nagu kirjutasin ka paar nädalat tagasi siin. Mina sobitasin seda koos teksade, valge kampsiku ja saabastega, kuid see passib täpselt sama hästi ka näiteks tossude ja nahkpükstega vabamaks outfitiks või hoopis seeliku ja kontsadega veidi šikimaks lookiks ;)
Kas teil ka Mardid käisid või käis ehk keegi ise Marti jooksmas (näiteks koos lastega)? Naljakas lugu, aga ma pole mitte kunagi ise Marti käinud jooksmas ja ausalt öeldes väga ei meeldinud seegi, kui endal Mardid käisid ja terve toa tangusid ja muud jama täis viskasid ning kõik kommid ära pidi andma hehe :D

jacket: YOINS
sweater: GINA TRICOT (similar white pullovers)
top: H&M (similar white tees)
jeans: GUESS (similar skinny jeans)
boots: SEE BY CHLOE
sunglasses: RAY-BAN
nails: ESSIE "LICORICE"