kristjaana mere pulm

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere pulmad

kristjaana mere pulmapildid

kristjaana mere pulm

kristjaana mere pulmad

kristjaana mere pulmapildid

Today, one year ago, Richard and I got married. It was the most beautiful wedding, everything was perfect and exactly the way I dreamt it would be. You can read the post about our wedding ceremony here and see the beauty photos of us here
Today, thinking back at the sunny +5C day that 8th of November 2014 was, it is amazing to think how much has changed in just a year. Exactly a year ago Richard and I told our family and closest friends about our dream of moving to Munich. And today, on 8th of November 2015, I am writing this on this beautiful sunny +19C (!!!) day on the balcony of our Munich apartment.
There's a funny thing about dreams - they come to life. And I'm happy to spend my life with my husband Richard! :)
Tonight I'm sharing some before unseen photos of our wedding with you. Hope you like them and have a beautiful Sunday evening!

Aasta tagasi täna abiellusin ma Richardiga. Meil oli kõige imelisem pulm, kus kõik oli ideaalne ja täpselt nii, nagu ma olin unistanud. Meie pulmatseremooniast saate lugeda siit ja ilupilte näha siit.
Mõeldes täna tagasi sellele päikeselisele +5C kraadisele 8.novembri päevale 2014.aastal, on uskumatu mõelda, kui palju on aastaga muutunud.
Täna, täpselt aasta tagasi, rääkisime me oma perele ja lähedasematele sõpradele meie unistusest kolida Münchenisse. Ning nüüd täna, imeilusal päikesepaistelisel +19C (!!!) päeval 8.novembril 2015.aastal kirjutan ma teile seda teksti meie Müncheni kodu rõdult.
Unistusega on üks naljakas asi - nad lähevad täide. Ja mul on hea meel viia unistusi täide koos oma abikaasa Richardiga! :)
Jagan teiega täna mõningaid pulmapilte, mida siiani veel teile näidanud pole. Ilusat pühapäevaõhtut!

2 comments

  1. Väga inspireeriv postitus! Ja te sobite nii hästi kokku:)

    ReplyDelete