minu väga hea aasta

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


minu väga hea aasta
minu väga hea aasta
minu väga hea aasta

Good morning loves!
I am that type of person who dreams a lot, loves to make plans and writes everything down. I have my calendar and notebook with me all the time to write down all my thoughts and ideas, to make to-do lists and to put them into action. I also like to make plans for the year ahead of me, so at the beginning of each year I review my last year's list and write down new goals for the year ahead. Last week, for example, at my birthday I wrote down 3 things I want to focus on while I'm 27. These are my health, my blog and my German.
Dreaming and making plans comes quite naturally for me and I can't stress the importance of it
 enough. Taking the time to think about what you want, writing it down and making a plan to achieve your goals really makes all the difference in your life! But I know for some it doesn't come as naturally and maybe you don't know where to start? Perhaps you don't have any ideas or maybe you have too many ideas instead?
This is why I teamed up with an Estonian writer who created a book called "Minu väga hea aasta" (My very good year) which helps you go in the right direction and make your new year a very good one. It is basically a notebook with questions from different subjects you need to answer about yourself to help you set your goals and then write down an action plan. Making your dreams come true has never been easier!
Unfortunately the book is written only in Estonian right now, but if you would still like to participate in the giveaway where one of you will win the book and a little notebook to go with it, all you need to do is tell me your biggest dream you wish to achieve in the comments section below :) I will pick out the winner on Nov 30th!
PS: Don't forget to add your e-mail address that I could contact you if you're the lucky winner! Also, check out Minu Väga Hea Aasta's FB page (here) with lots of inspiration!

Tere hommikust armsad!
Ma võin julgelt tunnistada, et ma olen suur unistaja. Ma armastan teha plaane ja kirjutada kõike üles. Kalender ja märkmik on mul alati kaasas, et saaksin koheselt kirja panna uued mõtted ja ideed ning teha plaane järgnevateks päevadeks ning kuudeks. Väga meeldib mulle ka planeerida ette oma tulevat aastat, mistõttu iga uue aasta alguses vaatan ma esmalt alati üle oma eelmise aasta nimekirja, et näha kui paljud unistused täide läksid ja seejärel koostan uued eesmärgid eesolevaks aastaks. Näiteks eelmisel nädalal oma sünnipäeval seadsin ma endale 3 eesmärki, millele tahan oma 27.eluaasta jooksul keskenduda. Nendeks on minu tervis, minu blogi ja minu saksa keele oskus.
Unistamine ja plaanide tegemine tuleb mul väga lihtsalt välja ning ma ei jõua nende tähtsust piisavalt rõhutada. See mõju ja erinevus mu elule, mis tuleb aja maha võtmisest ja mõtlemisest sellele, mis on mulle oluline, oma unistuste kirja panemine ja nende ellu viimiseks plaanide tegemine ongi see, tänu millele need täide lähevad! Kuid ma tean, et paljudele ei tule unistamine ja plaanide nii lihtsalt. Võib-olla mõned teist ei tea, millest alustada? Võib-olla teil ei ole mingeid ideid või ehk on hoopis vastupidi liiga palju ideid?
Et aidata teil oma unistusi ellu viia, on mul teile üks tore loosimine, mille võitja saab endale raamat-märkmiku "Minu väga hea aasta", mis aitab teil läbi küsimuste-vastuste selgitada välja oma eesmärgid, panna paika plaanid ning asuda neid täide viima. Unistuste täitumine pole vist kunagi olnud lihtsam!
Kui soovite loosis osaleda ja oma uuest aastast kõige parema teha, siis pole teil vaja teha muud, kui kirjutada siia postituse alla kommentaar teemal, mis on teie kõige suurem unistus, mida soovite saavutada :) Võitja loosin välja 30.novembril! Ärge unustage lisada kommentaarile oma e-maili aadressi, et saaksin teiega võidu korral ühendust võtta!
PS: Kes ei taha loosiõnne ootama jääda, vaid soovib koheselt oma soove täide viima asuda, siis raamatut saab osta Minu väga hea aasta kodulehelt (siit) ning raamatupoodidest Apollo ja Rahva Raamat.
PPS: Selline raamat oleks üks väga tore kingitus ka jõuluvana kingikotis, et aidata oma pereliikmetel ja sõpradel oma unistusi teoks viia ;)
PPPS: Vaadake ka Minu väga hea aasta FB lehte (siin), kust saab palju inspiratsiooni!