kristjaana mere minimalist camel coat outfit with sneakersFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


kristjaana mere camel coat fall outfit with skinny jeans white sneakers
kristjaana mere mango camel coat fall outfit with skinny jeans white sneakers
kristjaana mere mango belted camel coat winter outfit
kristjaana mere mango belted camel coat skinny jeans armani sneakers winter outfit

Hello-hello ladies!
Are you as excited for tomorrow as I am? Not only is it Friday, it's Black Friday tomorrow also known as the best shopping day ever!!! There will be lots of huge sales on practically all the online shops. I am preparing a shopping guide to you with a list of all the European and international online stores, their discount codes and sale percentages, so that you can start with your Christmas shopping and also get something you've wanted for a long time with a much lower price (yayy!). Make sure to check my tomorrow's post early in the morning to get the first access to all the sales and score the best items ;)
As for my outfit on the above photos, I am matching my camel coat (25% off with code GOBIG15) with skinny jeans and sneakers
for a really laid-back casual and minimalist fall / winter outfit. As you can see from the photos and my crazy hair, it was extremely windy haha. This is one of my go-to outfits during the weekends or when I don't have time to think about what to wear. It's super easy to put together and what I love the most about camel coats is that they're so versatile, which makes them easy to dress both up and down.
Wishing you a beautiful Thursday!

Tere-tere naiskad!
Kas te olete ka sama elevil homse pärast nagu mina? Homme pole mitte ainult reede, vaid Must Reede ehk aasta parim ostlemispäev!!! Ainult homme on hästi mitmetes internetipoodides meeletud allahindlused praeguse hooaja kaubale. Valmistangi hetkel teile homseks suurt šoppingu-giidi nimekirjaga kõigist Euroopa ja ka rahvusvahelistest internetipoodidest, kus homme allahindlused on. Lisan sinna juurde ka eksklusiivsed allahindluskoodid ja loomulikult ka allahindlusprotsendid. See on ideaalne võimalus alustada oma jõulukinkide ostmisega või miks ka mitte osta endale midagi, mida olete juba ammu soovinud, aga näiteks hoopis 70% odavamalt (jee!). Seega soovitan teile homme hommikul juba varakult mu blogisse tagasi vaadata, et leida eest nimekiri ja asuda kohe šoppama, enne kui parimad diilid ära krabatakse ;)
Räägin mõne sõnaga teile ka oma riietusest, mida ülemistelt piltidelt näha võib. Seekord sobitasin oma kaamlikarva mantli (25% ovamam koodiga GOBIG15) kokku teksapükste ja tossudega, saades hästi lihtsa, tagasihoidliku sügis-talvise komplekti. Nagu piltidelt minu hullust soengust aimata võite, oli meeletult tuuline ilm haha. Kuid hoolimata tuulest on see üks minu kindlatest valikutest, kui ei tea, mida selga panna või kui tahan hästi lihtsalt ja mugavalt riietuda (näiteks nädalavahetuseti). Põhjus, miks mulle kaamlikarva mantlid nii väga meeldivad ja miks ma soovitan kõigil omada vähemalt ühte sellist mantlit, seisneb selles, et see on nii lihtsasti sobitatav igast erinevate riietuste juurde. Sama hästi sobib see nii teksade ja tossude kui ka kontsakingade ja kleidiga.
Imelist neljapäeva teile!

coat: MANGO (30% off with code 5BLACK15)
jeans: GUESS 
sneakers: ARMANI JEANS