kristjaana mere fur vest flare jeans fall outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere fur vest striped turtle neck jumper flare jeans fall outfit
kristjaana mere red fox fur vest striped turtle neck jumper flare jeans fall outfit
kristjaana mere fox fur vest prada sunglasses lindex striped jumper
kristjaana mere flare jeans denim fox fur vest fall outfit idea
kristjaana mere flare jeans denim fox fur vest fall outfit inspo 70s
kristjaana mere prada sunglasses fox fur vest fall outfit inspo 70s

Hey babes! 
I'm totally late with my today's post, but somehow I'm way behind with all my doings today. Probably because Richard and I ended our annyversary yesterday with a movie night, watching "The Wolf Of Wall Street" which we hadn't seen before and totally loved it! (Has any of you seen it? How did you like it? Any other movie suggestions? :)) Anyway the movie was super long and we got to bed so late that I woke up 3 hours later than usual and now I'm 3 hours behind with everything...
But better late than never! So here's today's post with this total 70's outfit, rocking striped roll neck jumper, flare jeans and a fur vest. 
Have a great Monday and come back tomorrow cause I will be talking about a fun competition then ;) xx

Tsauki armsad!
Ma olen oma täna hommikuse postitusega täiega ajast maas, sest olen täna kuidagi väga ajahädas. Arvatavasti on põhjus selles, et lõpetasime oma eilse aastapäeva Richardiga väikse kinoõhtuga ja vaatasime "The Wolf Of Wall Street'i", mida me polnud veel siiani näinud ja mis meile väga meeldis. (Kas keegi teist on seda näinud? Kuidas teile meeldis? On teil veel mingeid filme soovitada? :)) Igal juhul, see film oli väga pikk ja selle tõttu saime me väga hilja öösel magama. Täna hommikul ärkasin ma aga 3 tundi hiljem kui muidu ja seetõttu olen kõigi oma tegemistega ka 3 tundi ajast maas.
Kuid, parem hilja kui mitte kunagi! Seega siin on tänane, 70'datest inspireeritud  postitus triibulise džempri, altlaienevate teksade ja karvase vestiga.
Ilusat esmaspäeva teile ja tulge kindlalt homme jälle blogi vaatama, sest siis räägin ühest vahvast võistlusest ;) xx

jumper: LINDEX
flare jeans: LINDEX
fur vest: from Istanbul (similar here)
boots: SEE BY CHLOE
sunglasses: PRADA