fall winter 2015 boots fashion trend black leather studded croc ankle boots

Click on a bootie to shop it! Both, above and below :)Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Now that the boot season is here, it's time to shop for new cute ones. And even though I've got nothing but love for the suede over the knee boots, black ankle ones are my all time favorites. They're so chic and easy to match with any sort of outfit! Ankle boots look absolutely amazing with skinny jeans, leather pants, lace dresses and even bodycon midi skirts. So the options are really endless!
I picked out my very favorite black ankle boot models to shop for this season. All with a little extra, just the way I like it :)

Nüüd kui saapahooaeg on alanud, on õige hetk soetada uus paar ilusaid jalavarje. Ning kuigi ma armastan väga seemisnahast ülepõlvesaapaid, siis mustad madalad pahkluuni ulatuvad saapad on ja jäävad mu lemmikmudeliks. Just seda tüüpi saapad on nii šikid, ajatud ja lihtsasti sobitatavad kõiksugu erinevate riietuste juurde! Madalad saapad sobivad super hästi kokku näiteks kitsaste teksade, nahkpükste, pitskleitide ja ka kehasse istuvate põlvini seelikutega. Valikuid on tõepoolest lõputult!
Ma valisin erinevatest netipoodidest välja kõige ilusamad mustad madalad saapad. Nagu näha, pole ükski mudel neist lihtsalt must nahksaabas, vaid kõik on väikese lisandiga - just nii nagu mulle meeldib :)