kristjaana mere fur jacket leather pants causal fall outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere zara faux fur vest barneys leather jacket prada cinema sunglasses

kristjaana mere zara faux fur vest leather pants sneakers black white causal fall outfit

kristjaana mere zara faux fur vest barneys leather jacket prada cinema sunglasses fall outfit

kristjaana mere fall look black white fur vest leahter pants sneakers

Hey ladies! What are your plans for the weekend? 
This weekend is a special one in our family, but I'll tell all about it in Sunday's post so make sure to check back on tomorrow morning aswell ;) Other than that, I'm not that sure what we have planned for ourselves for today. Thinking of going out into park or maybe even driving out of the city to some place we haven't visited yet, since the weather is really nice. Right now my boys are out in the playground while I finish up some work and get myself ready for the day.
Don't know yet what I'll wear for today, but this outfit I wore last Sunday is the perfect weekend look in my opinion. It's casual, warm, perfectly laid back yet chic and super comfortable for the long walks!
What's your go-to weekend look? Would love to know! xx

Tsauki naiskad! Mis plaanid teil nädalavahetuseks on?
Meie peres on see nädalavahetus veidi erilisem kui teised, aga räägin sellest kõigest lähemalt teile juba homme, seega tulge kindlalt ka pühapäeval siia blogisse uut postitust piiluma ;) Muidu aga polegi ma veel kindel, mis meil tänaseks plaanis on. Arvatavasti lähme kuskile parki või sõidame hoopis linnast välja mõnda ilusasse kohta, mida veel külastanud pole, sest ilm on meil selleks ideaalne. Praegu on aga mul poisid õues mänguväljakul kuni mina mõned tööasjad ära lõpetan ja end valmis panen.
Ma pole veel mõtelnud, mida täna selga panna, aga see riietus, mida ma eelmisel pühapäeval kandsin, on minumeelest loodud nädalavahetusteks! See on mõnusalt lihtne ja soe, samas aga ka suhteliselt efektne ja ülimugav kõigiks nendeks pikkadeks jalutuskäikudeks, mida meile meeldib teha :)
Mis on teie selline kindel valik nädalavahetuse riietuse juures? Nii põnev oleks kuulda! Kallid

fur vest: ZARA (similar)
leather jacket: BARNEY'S ORIGINAL
top: CHICWISH
leather pants: ZARA (similar)
sneakers: ARMANI JEANS
sunglasses: PRADA
watch: MICHAEL KORS

4 comments

 1. Ma olen üdini teksade inimene, seega lastega välja jautama minnes on jalas kindlasti teksad. Ja kuna külma kardan ka, siis +4 kraadiga läheb selga soe parka. Muide, nähes sul siin pikka aega nahkpükse jalas, läksin Zarasse ja ostsin ka sarnased. Vaieldamatud lemmikud hetkel :) Aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka suur teksa-armastaja :P Ja nõustun ka nahkpükste osas, need on ka minu lemmikud, eriti just nädalavahetuseti! Super soojad ja mõnusalt hooldusvabad :))

   Delete
 2. Hello,

  Hope you are having a lovely day! This look is fabulous and very effortlessly chic! I've never seen sneakers styled so well! Love it!

  Mariam
  www.thepetitebijou.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much Mariam! So glad to hear that :)))

   Delete