kristjaana mere black blazer white sweater casual fall outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere black blazer big scarf skinny jeans white sneakers casual fall outfit
kristjaana mere black blazer skinny jeans white sneakers casual fall outfit
kristjaana mere black blazer big red scarf white sneakers casual fall outfit
kristjaana mere black blazer white sweater fall fashion
kristjaana mere black white casual fall outfit blazer sneakers fashion

Hey babes! Thank you so much for all your sweet birthday wishes here on my blog and on social media. It means a lot! :))
Today started with a heavy rain which gave me the perfect example to finally put in use the rain covers and coats we got for ourselves and my bike the last time it rained. We got Thor this super cool raincoat that can be used as a seat cover when he is not on bike to keep the seat dry and clean. 
So this morning when Thor and I were heading out to go to his kindergarten, we had the most shocking discovery. Since we keep our bikes outside behind our house and I always have the bike cover over Thor's chair so it doesn't get dirty during the night, cause we keep our bicycles right under the trees. Well anyway, someone had stolen the chair cover / raincoat and Thor's chair was soaking wet and totally dirty! I can't believe how can someone steal from a child!?!?? How is this even possible! It had to be another parent, since it is a raincoat for children and if so, then how can a parent be so heartless to steal another child's raincoat and let their seat get all wet... I just don't understand that kind of people. Makes me so angry!
So naturally we couldn't go to kindergarten with our bike and had to get back inside and get the car keys to drive there instead. And after getting Thor to kindergarten I had to go back to the bikestore to get a new seat cover. But as if the morning hadn't started bad enought, the raincoats we're all sold out. Typical... I really feel like stepped out of the bed with a wrong foot or something this morning.
And you know what the funny thing is? Last night before going to bed it was super windy outside and I saw that it was raining. And I automatically thought about our bike. Richard suggested to get it inside to the basement, but I said that it was not necessary... I should really start listening to my gut!!!
Ahhh, anyway have a great Friday. Wish tomorrow starts better :)

Tsauki naiskad! Suur-suur aitäh teile kõigile, kes soovisite mulle eile selle blogi või sotsiaalmeedia vahendusel õnne. Nii armsad olete! :)
Tänane päev algas meil suure vihmaga, mis andis mulle suurepärase võimaluse võtta esimest korda kasutusele need vihmamantlid ja -katted, mille ma eelmise vihma ajal meile varusin. Kas mäletate veel seda juttu? :D Igaljuhul sain siis Thorile ülilaheda vihmamantli, mida saab kasutada ka rattatooli kattena sel ajal, kui laps seal ei istu, et iste püsiks kuiva ja puhtana.
No igaljuhul täna hommikul, kui hakkasime Thoriga lasteaeda minema, saime me täiesti šokeeriva üllatuse osaliseks. Kuna me hoiame oma rattaid õues maja tagasi, siis ma panen alati ööseks rattatoolile katte peale, et selle pehmendusriie puude all niiskeks ja mustaks ei läheks. Mida pidid kahjuks meie silmad aga nägema oli see, et täna öösel on keegi toolikatte ära varastanud ja terve tool oli läbimärg ja üleni porine! Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas saab mõni inimene varastada lapselt!?!??? Kuidas on olemas selliseid inimesi? See pidi ilmselt olema mõni teine lapsevanem, sest see on laste vihmamantel ja käib peale ainult laste rattatoolile. Ning seda enam ei mõista ma, kuidas saab üks lapsevanem nii südametu olla, et selle asemel, et osta oma lapsele see kate, läheb ta varastab teise lapse käest ja laseb seeläbi toolil läbimärjaks minna...Ma ei mõista selliseid inimesi ja see asi ajab mul lihtsalt kopsu üle maksa!
Loomulikult ei saanud me rattaga lasteaeda sõita ja Thor oli nii kurb ja hakkas nutma, sest ta on tahtnud seda mantlid nii kaua kanda, aga meil pole olnud vajadust. Ja nüüd ma toas ütlesin talle, et oi kui tore, täna saad esimest korda seda selga panna ja siis õues avastame, et seda enam pole :( Pidime hoopis autoga lasteaeda sõitma. Peale seda läksin aga uut toolikatet rattapoodi osta ja nagu see päev ei saaks veel halvemaks minna, siis olid neil kõik katted välja müüdud. Milline ebaõnn! Tundub, nagu oleksin hommikul vale jalaga voodist välja astunud või midagi.
Ja teate, mis kogu selle asja juures kõige kummalisem on? Eile õhtul, kui hakkasime magama minema, siis oli õues hästi suur tuul ja ma nägin, et hakkas ka sadama. Ning miskipärast mõtlesin ma kohe Thori tooli kattele... Richard pakkus siis, et viib ratta keldrisse, kuid ma ütlesin, et pole vaja... Ma pean hakkama kuulama oma sisetunnet!!!
Ohh, palju hala... Igaljuhul mõnusat reedeõhtut teile ja loodan, et mu homne päev algab paremini :)

jacket: J.P.GAULTIER For LINDEX (similar here)
sweater: CHICWISH
shirt: ASOS
jeans: GUESS
sneakers: CONVERSE
scarf: NO LABLE (similar here)