best black friday sale deals 2015 top online stores

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Black Friday is finally here! Time to bring out your credit cards and start shopping for the best deals online ;) As promised yesterday, I put together the ultimate shopping guide especially for you with the best online stores, the biggest discounts and the best discount-codes for Black Friday sales.
Since most of you ladies are from Europe, I kept that in mind and selected out the best European online stores for you :) These include my favorites like Asos (where I do most of my online shopping), Yoox (for great designer deals), Chicwish (where I get all my dreamy lace dresses from) and Nike (that make the best sneakers).
What a perfect way to get into the Christmas spirit and start the holiday season ;) Happy shopping!

Ja ongi käes Black Friday ehk Must Reede! On aeg otsida pangakaardid välja ja asuda veebipoodides parimate allahindluste jahile ;) Nii nagu eile teile lubasin, panin ma kokku teile suure šoppingu-giidi parimate veebipoodide, suurimate allahindluste ja vajalike koodidega.
Kuna enamik teist on Euroopast, pidasin ma seda eriti silmas poode välja valides ning enamik sellest nimekirjast on just nimelt Euroopa veebipoed või siis pakuvad väga kiireid ja soodsaid (kui mitte tasuta) saatmiskulusid :) Sellisteks poodideks on näiteks minu lemmikud Asos (kust teen enamik oma online-šoppamisest), Yoox (kust leiab parimad disainerbrändide diilid), Chicwish (kust on pärit kõik mu imelised pitskleidid) ning Nike (mis teeb vaieldamatult parimaid tosse).
Suurepärane võimalus valmistuda Jõuludeks ja viia end pühade meeleollu ;) Edukat šopingut teile! 

1. ASOS 20% off
code: CYBER

2. Chicwish extra 20% off (only today!)
code: BLK20 

3. FarFetch extra 10% off all sale
code: bf15

4. Mango 30% off everything
code: 5BLACK15

5. Nelly 20% off

6. Net-a-Porter up to 50% off

7. Nike extra 25% off clearance
code: GETOUTHERE

8. Nordstrom 50% off selected styles

9. River Island 20% off (only today from 11.00-15.00!)
code: BFRIDAY15

10. Shopbop 15-25% off
code: GOBIG15

11. Storets 30-50% off selected styles

12. Topshop up to 50% off selected lines

13. Urban Outfitters 30% off (40% off when you sign up!)

14. Yoox extra 20% off + free shipping

15. Zalando extra 15% off all sale items
code: HAPPYWEEKEND

Above photo via Pinterest

6 comments

 1. Kahjuks ASOSe promokood "BLESSED" Eestis ei tööta. Aga sellegipoolest tänud listi eest, täna tuleb ikkagi suur shoppamise päev :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aa oi kui kurb, aitäh teada andmast ja lisan -20% koodi ka infosse! :)

   Delete
 2. Asoses on ju 20%, ja koodiga CYBER? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, kahjuks just üks teine blogilugeja ka teatas, et Blessed kood Eestis ei tööta :( Muutsin ümber ja aitäh märkamast! :)

   Delete
 3. Loodan, et käesolevat kommentaari pahaks ei panda, sest mõeldud see vaid heasoovlikult neile, kes erinevaid häid pakkumisi otsivad. Ehk et vaikselt saladuseloori kergitades võin öelda, et Perfect Home'i e-poes www.perfecthome.com on ka extra 20% off kogu ostukorvilt. Kood: BLACK20 ;)

  ReplyDelete