kristjaana mere white jumper denim button front midi skirt fall outfit

Morning ladies!
It's so funny to see how I've turned into a skirt-lover this season. Never have I wore so many skirts before, instead I have always been more of a dress and / or pants kind of girl. But this fall with all the suede, wool and denim trends I've really started to like skirts and pick them up from my closed more often. I'm especially loving the buttoned skirt trend as you might have guessed hehe :)
But now I've got to run, I have a busy day ahead. Need to get our car repaired cause we had a little accident (as I mentioned last week - all bad thing happen at once...) and after that I'll go check out a new kindergarten for Thor as well.
Wish all of you a beautiful Tuesday!

Tere hilishommikust!
Nii huvitav on jälgida, kuidas minust on sellel hooajal saanud seelikukandja. Varem ma pole kunagi olnud suuremat sorti seelikute fänn, pigem ikka kleidid ja / või püksid. Kuid sel sügisel on kõik need võrratud seemisnaha-, villa- ja teksatrendid seelikute moes minu südamesse pugenud ja neid koguneb järjest enam ka minu riidekappi. Eriti meeldivad mulle kõikvõimalikud eest nööbitavad seelikud, nagu te vist praeguseks juba aru olete saanud hehe :)Kuid nüüd pean ma jooksma edasi, mul on täna päris kiire ja käike täis päev ees. Esmalt pean meie auto remonti viima, sest me tegime väikse õnnetuse (nagu eelmisel nädalal ka teile mainisin - kõik halvad asjad juhtuvad ikka koos...). Seejärel aga lähen Thorile uut lasteaeda vaatama.
Soovin teile kõigile imelist teisipäeva jätku!

Shop my outfit:


kristjaana mere trench coat white jumper denim button front midi skirt fall outfit

kristjaana mere trench coat white sweater denim midi skirt fall outfit fashion

kristjaana mere beige trench white sweater blue denim skirt brown belt outfit

kristjaana mere beige trench white sweater blue denim lindex skirt brown belt outfit
LINDEX DENIM SKIRT (here)
IL MIO SHOES (similar)
MASSIMO DUTTI BELT (similar)
MICHAEL KORS WATCH

Follow Kristjaana on Bloglovin / Facebook / Instagram

4 comments

 1. I love this outfit!
  You're beautiful!
  http://fashionsecretsofaprettygirl.blogspot.it/

  ReplyDelete
 2. Mood tuleb ikka ringiga tagasi:) Mäletan, et kandsin lapsena ka sellist seelikut.

  Kuidas teil üldse Münchenis läheb? Kas olete tööd leidnud?
  Mul oleks samuti võimalus välismaale kolida, sest mu elukaaslane töötab välismaal. Aga mind hirmutab natuke see, et mida mina siis teeksin. Alguses peaks vist keelt õppima, et hiljem tööle saada. Samuti tundub ilma pere ja sõpradeta keeruline elu ette kujutada. Ja kuidas päevi sisustada, sest pikapeale viskaks ilmselt linnaga tutvumine ka üle. Kuidas teil Saksamaale sisse sulandumine on õnnestunud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lastemoes on minumeelest eest nööbitavad seelikud kogu aeg, hoolimata ajastust. Kuid üldiselt tuleb kõik ringiga tagasi jah :)

   Münchenis läheb üldjuhul hästi - Richard käib tööl, mina veel kodune, sest Thor käib ainult pool päeva lasteaias hetkel.
   Keeleõppimine on jah super oluline, meil ikka vahepeal päris raske seoses keelest mitte arusaamisega :( Ja eks mõni päev on tõesti kurvem, kui kõik pere ja sõbrad kaugel ja siin veel palju tuttavaid pole. Aga öeldakse, et esimene aasta ongi kõige raskem ja sisseelamine, sealt edasi läheb juba paremaks :)

   Delete