kristjaana mere munich fall outfit fur vest black leather jacket skirt fedora

Good morning sweeties! How have you been?
Fall has finally arrived in Munich and it is so pretty everywhere with the golden leaves! I'm like a grazy tourist walking around the streets and taking hundreds of photos haha. It just too beautiful not to capture these moments, especially when the sun is out ;) So if your planning a trip to Munich in the fall, I recommend you to pay a visit to the Court Garden, where the park just melts your heart right now with its beauty.
As for my outfit, I love wearing skirts in the fall, but it can be a bit cold. So I'm keeping myself warm with tights, a rollneck pullover, leather jacket and a fur vest. A super simple way of looking city-appropriate and not freezing at the same time ;)

Tere hommikust armsad! Kuidas teil läinud on?
Ilus kuldne sügis on lõpuks ka Münchenisse jõudnud, mistõttu ma olen nagu hull turist, kes käib telefon ja fotokas käes ringi ja teeb kõigest sada pilti haha. Kuid loodus ja tänavad on praegu lihtsalt liiga ilusad, et mitte seda piltide näol jäädvustada! Eriti kui on veel ilus päikeseline ilm, mis teeb ümbuse võrratult sädelevaks ;) Seega kõik, kes teist peaks plaanima sügisese Müncheni külastust, siis soovitan teil kindlalt minna ka Hofgartenisse ehk eesti keeles õueaeda, mille park lihtsalt sulatab ka kõige külmema südame oma iluga! 
Minu riietuse kohta võin öelda, et mulle meeldib väga ka sügisel seelikuid ja kleite kanda. Kuid vältimaks külmetamisest hoian end soojas paksude sukapükste, kõrge kaelusega džempri, nahktagi ja karvase vestiga. Idealselt lihtne kombo, mis hoiab soojas ja on samas linnaskäimiseks sobilik ;)

Shop the look:


kristjaana mere munich fall outfit fur vest black leather jacket skirt

kristjaana mere munich fall outfit fur vest black leather jacket skirt

kristjaana mere munich fall outfit fur vest black skirt

FOX FUR VEST (similar)