kristjaana mere mommy toddler

Hey sweeties!
I had planned to write a fashion inspo post for you today with street style snaps from London fashion week, but decided to switch things up and just chat with you a bit :)
On Sunday evening after dinner the weather seemed so pretty so we decided to bike around the city for a while. Unfortunately what we didn't think of was that we only wore light clothes and the weather just "seemed" pretty - actually it was horribly cold. So yesterday evening Thor had a fever and a running nose and today I woke up with a terrible earache :( For the whole day today we have stayed inside, one feeling worse than another, and just chatted and played on our bed.
I've become kind of a master in the subjects of dinosaurs, volcanos and meteorites from when I woke up today. Thor seems to be only insterested in these things today, has a million questions and doesn't take "I don't know" for an answer. So I've been googling like crazy haha - ask me anything!
Hopefully we'll feel better tomorrow cause having aching ears is literally one of the worst pains ever :((
Seems like nothing really works today... I planned on posting this sweet photo of us here, but Blogger is not corresponding, so instead I'm heading back to bed now and let you enjoy a few beautiful memory photo of us instead. Have a great Wednesday evening and talk to you tomorrow!

Hei-hei!
Ma olin teile algselt plaaninud täna kirjutada moeinspiratsiooni-postituse Londoni tänavamoega, kuid otsustasin veidi plaane muute ja teiega lihtsalt veidi jutustada :)
Pühapäeval peale õhtusöögil käimist paistis ilm nii ilus, et otsustasime kojutuleku asemel hoopis veidi ratastega ringi sõita. Meie kahjuks aga ei arvestanud me üldse sellega, et kandsime õhukesi riideid ja ilm vaid "paistis" ilus - tegelikult oli aga jube külm. Seega eile õhtul tõusis Thoril palavik ja tuli suur nohu ning täna hommikul ärkasin mina kohutava kõrvavaluga :( Terve tänase päeva oleme me istunud toas, üks tundmas end kehvemini kui teine, ja teinud ei midagi muud kui rääkinud juttu ja mänginud meie voodi peal.
Võiks lausa öelda, et olen tänase päeva jooksul saanud spetsialistiks dinosauruste, vulkaanide ja meteoriitide alal haha. Põhjus lihtsalt selles, et Thori paistavad täna vaid need kolm teemat huvitavat ning tal on lausa miljon küsimust ning minu vastused "ma ei tea" ei tule kõne allagi. Mis siis muud kui guugeldada ja lugeda ja küsimustele vastata :P
Loodetavasti tunneme me mõlemad end homme juba paremini, sest minumeelest pole tõesti hullemat valu kui on kõrvavalu :((
Paistab, et täna ei taha kohe miski hästi minna... Tahtsin siia postitusse lisada selle armsa suvise pildi meist, aga Blogger lihtsalt ei tööta. Seetõttu lähen hoopis tagasi voodisse ja jätan teile vaatamiseks mõned armsad vanemad pildid meist. Mõnusat kolmapäevaõhtut teile ja räägime homme jälle!

kristjaana mere mommy toddler

kristjaana mere mommy toddler

kristjaana mere mommy toddler

kristjaana mere mommy toddler

kristjaana mere mommy toddler

4 comments

 1. Thor on nii armas! Minu samuti 3 aastane Thor on maailma suurim dinosauruste huviline ja ma voin julgelt oelda, et ma tean dinosauruste kohta nyydseks rohkem kui tahaksin :D Saage ruttu terveks!

  ReplyDelete
 2. It’s the first time I visit your blog. I just looked at some of your older posts and like your blog very much. All your outfits in these photos are perfect! Your son is adorable!

  www.spring2spring.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hi Danielle!
   That is so sweet of you and I'm so happy you like my blog :))) xx

   Delete