kristjaana mere white off shoulder top

Good morning babes! It's Friday so what are your plans for toning and for the weekend? Going out partying, driving out of town or having a cozy weekend at home? We don't have any plans yet so let's see what this weekend brings us :)
I haven't posted any "mommy & toddler" outfits lately so we shot some photos for you a few nights back during sunset. I was literally laughing the whole time I edited these photos. Thor always makes the funniest faces and poses while being photographed, it's so hilarious and cute at the same time :)

Tere hommikust armsad! Käes on reede - mis plaanid teil õhtuks ja nädalavahetuseks on? Kas lähete välja tantsima, sõidate linnast välja maale või veedate hoopis mõnusa nädalavahetuse kodus? Meil pole veel mingeid plaane tehtud, seega paistab jooksvalt, mida nädalavahetusel meile pakkuda on :)
Ma pole tükk aega ühtegi "emme ja poja" postitust teile teinud, mistõttu pildistasime paar õhtut tagasi päikeseloojangu ajal teile vahelduseks meid kahte koos. Pilte töödeldes oli mul sõna otseses mõttes suu terve aeg kõrvuni, sest Thor teeb alati kõige naljakamaid nägusid ja poose, kui temast pilte teha. Nii vahva ja armas on ta mul ikka :)

Shop my look:


toddler summer style cap tshirt shorts

kristjaana mere toddler mommy summer outfit style

kristjaana mere white off shoulder top sequin espadrilles

kristjaana mere toddler mommy summer outfit style munich

kristjaana mere asos off shoulder top mango aviator sunglasses

toddler boy style outfit cap tshirt sunglasses

kristjaana mere toddler mommy matching summer outfit style munich

kristjaana mere asos white woven off shoulder top denim shorts

kristjaana mere mommy toddler matching outfit summer style

LINDEX SHORTS (similar here)

Thor's outfit:
H&M SHIRT (similar style), PANTS (similar)
AND CAP (similar here)

Follow Kristjaana on Bloglovin / Facebook / Instagram