autumn 2015 trend black neck pussy bow tie fashion

Now that fall is getting closer it is time to start talking about the trends in fashion for the upcoming season. And what better way to start implementing fall fashion into your wardrobe than through accessories! One of the mayor trends seen on the runways of the biggest fashion houses and trendsetters such as Gucci and Saint Laurent is the bow tie trend. This little (or big) accessory around your neck is SO my cup of tea! It is chic and feminine and adds so much to a simple outfit. Preferably in black color but other than that let your imagination fly - it could be made of leather, silk, satin, ribbon or what ever way you like it and so easy to make it yourself for all the DIY ladies ;)
How do you like this trend? Will you be also wearing pussy bows this upcoming fall? :)

Nüüd kui sügis jõuab järjest lähemale, on aeg hakata rääkima tulevase hooaja trendidest riietuses. Kõige lihtsam viis oma garderoobiga sügisesse üle liikuda on alustades uue hooaja aksessuaaridega, mida saab kanda ka juba suvelõpul. Üks peamisi läbivaid trende moelavadelt, mida võis näha nii suurte maemajade ja trendiloojate nagu Gucci ja Saint Laurent kollektsioonides, oli lipsukesed. See väike (või ka suur) kaela-aksessuaar on täiega minu masti kaunistus, niiet ootan sügist juba väga! Lips on šikk ja naiselik ning annab igale lihtsale riietusele nii palju juurde. Eelistatult võiks lipsuke olla musta värvi, kuid muu osas piiranguid pole - see võib olla tehtud nahast, siidist, satiinist, paelast või kuidas iganes ise soovid ja pealegi, milline lihtne asi ise valmistada kõigil nobenäppudest DIY fännidel ;)
Kuidas teile meeldib see sügisene mood? Kas plaanite ka ise väikeste lipsukestega ringi käia tuleval hooajal? :)

Shop black neck bows:


5 comments

 1. Love this trend !! <3
  Sophie
  http://www.us-avenue.com

  ReplyDelete
 2. Jaaa! Suur lemmik juba Gossip Girli aegadest, aga igal sügisel mõni blogija tuletab neid jälle meelde ja ma mõtlen jälle, et peaks mõne lipsukese pluusi krae äärde siduma.
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete