kristjaana mere black sequin pants

Hey girls! How have you been?
Yesterday's trip to lake Tegernsee was just AMAZING! One of the most beautiful places I've ever seen. I'm so glad I got to experience it with my little family and my parents aswell :) Today is sadly the last day here with my mom and dad before the head back to Estonia, so we are going to take the maximum of it.
My look for you today is an all-black casual outfit with a little extra glitter as my pants are sequined. To tell you the truth they are a bit itchy to be wearing all the time but on the other hand they add so much to a simple look in a second, so worth the occasional itch ;)

Tsauki tüdrukud! Kuidas teil läinud on?
Me käisime eile Tegernsee järve ääres, mis oli lihtsalt IMEILUS! Kindlalt üks kaunemaid kohti, kus ma käinud oled, mistõttu on mul super hea meel, et ma sain seda kõike kogeda oma väikse perekonna ja kallite vanematega koos :) Täna on aga kahjuks mu emal ja isal viimane päev meil külas ja juba homme peavad nad tagasi Eestisse minema, niiet tänasest päevast tuleb maksimaalselt kõik võtta.
Minu selle postituse riietus on üleni must väikese sätendava lisaga, sest püksid on mul nimelt üleni litritega kaetud. Ausalt öeldes pole nad seetõttu kõige mugavamad jalas ja iga päev neid kanda ei suudaks, sest torgivad veidi jalgu ja ajavad sügelema. Kuid samas on nad ikka väga efektsed ja lisavad vunki lihtsale komplektile, seega on aeg-ajalt seda sügelust väärt ;)

Shop the look:


kristjaana mere black button down black long sleeve shirt

kristjaana mere sequin glitter black leggings summer outfit

kristjaana mere all black casual sequin outfit

kristjaana mere black sequin pantscasual outfit

PRIMARK SHIRT (similar here)
STRADIVARIUS SEQUIN LEGGINGS (similar here)

9 comments

 1. Ilus komplekt :)
  Mulle meeldib vaadata kuidas tumedate riietega on valged jalatsid, sest vahest on endal nii, et mustad püksid-särk-tagi ja siis tahan oma valgeid vabaaja jalatseid kanda, aga peeglist tunduvad nad nii võõrkehana komplektis :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, mul täpselt sama lugu! :D Ise ei suudaks välja kanda, aga muidu viis pluss!!

   http://www.sincerelybitter.com/

   Delete
  2. Aitäh tüdrukud!
   Ja ärge kartke kanda asju, mis esmapilgul ei tundu teile kokku sobivat. Mood ongi kõige lahedam, kui sobitada kokku asju, mis arvate kokku mitte sobivat ;)

   Delete
 2. Väga mõnus kombo, mulle nii meeldib kui mängitakse just erinevate tekstuuride ja materjalide vahel! Must ongi selliseks mängimiseks tõenäolisel tüks raskeim värv, kuid sa oled suurepäraselt hakkama saanud :)

  www.dodolce.com

  ReplyDelete
 3. Nice Pants! <3

  xx,
  Verena from whoismocca.com
  Fashionblog from Austria

  ReplyDelete