how to live the life of your dreams

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hey babes! You are all aware of my passion for fashion but what you may not know is my love for self education. I am a big dreamer and a firm believer of getting everything you set your mind to. Our thoughts have a huge impact on our reality and it is crucial to only think positively and dream!
Today I wrote a totally different post for you about the importance of dreaming. I put together 5 steps for you on how you can make all your dreams come true, you can read them below. Those are the steps I live by and I hope you find these helpful aswell :)

1. DREAM
Dreaming is the first and most important step to be living the life you want. In fact, dreams are the most important part in making anything come true, so dream! Dream all the time and dream big. Everything starts with a dream. What is it that you dream about? Think about it first thing in the morning and last thing before going to bed. 

2. PLAN
Dreams don't work without a plan, unfortunately. And planning makes everything clearer and more realistic. To turn your dreams into plans, take a piece of paper and write down exactly how you are going to achieve your ultimate dream.
For example, if your dream is to have a certain car, then write down exactly what kind of car do you want (the make, color, engine, year, interior etc) and when do you want to have it (example Christmas 2016). Also write down the cost of the car and how much will you have to be making to afford it. Divide the period in smaller periods (ex. 16 months until Christmas 2016) and make smaller goals that take you closer to your ultimate dream. 

3. INVEST
Invest in yourself and invest in your future. Invest your time in education, in reading, in your health and invest your money in stocks/ bonds/ loans /real estate or what ever is the best option for you. Do anything that makes you grow inside!

4. TAKE RISKS
You need to step out of your comfort zone and take the necessary steps that take you closer to your dreams no matter how scary they seem. Risks are not risky if they're calculated and you know what you are doing. Nothing changes if you change nothing.

5. BELIEVE
The last and a super important step to be making your dreams come true is to truly believe in them. You have to feel your dreams and not doubt in having them. You are absolutely worthy of having anything you want in life, just believe!

Tsauki! Olete selle blogi lugejatena kõik teadlikud minu kirest moe vastu, kuid mida te arvatavasti ei tea, on minu huvi enesearengu osas. Olen suur unistaja ja usun, et me saame kõike, millele oma mõtetes keskendume. Meie mõtetel on tohutu mõju tegelikule elule, mistõttu on ülioluline mõelda vaid positiivseid mõtteid ja unistada!
Tänaseks kirjutasin teile hoopis teistsuguse postituse kui muidu - unistamise olulisusest. Panin kokku 5 sammu, mida saate altpoolt lugeda ning mida järgides lähevad kõik teie unistused ja soovid täide. Nende sammude järgi elan mina iga päev ja loodan, et need on abiks ka teile :)

1. UNISTA
Unistamine on esimene ning kõige olulisem samm oma unistuste elu elamiseks. Unistamisest algab kõik, seega unistage kogu aeg ja unistage suurelt! Kõik siin ilmas on alguse saanud kellegi unistustest. Mis on aga see, millest teie unistate? Mõelge just nendele asjadele esimese asjana hommikul ärgates ja viimase asjana õhtul magama minnes.

2. PLANEERI
Kahjuks aga unistamisest üksi ei piisa, vaja on ka plaani. Planeerimine on väga hea, sest teeb unistused ja mõtted selgemaks ning realistlikumaks. Selleks, et unistus plaaniks muuta, pole aga vaja teha midagi muud, kui võtta kätte paber ja pliiats ning panna kirja samm-sammult tee unistuse täitumiseni.
Näiteks, kui unistuseks on mingi kindel auto, siis tuleb paberile kirja panna täpselt see, millist (mark, mudel, värv, mootor, sisu jne) ning millal autot soovite (nt 2016.a jõuludeks). Samuti tuleks kirja panna asja maksumus, et näha kui palju on peaks raha selleks ajaks kogutud / teenutud olema. Seejärel jagage periood lühemateks osadeks (nt 16 kuud 2016. a jõuludeni) ja seadke lühemaajalised eesmärgid igaks kuuks, mis viivad lähemale lõppeesmärgi saavutamiseni.

3. INVESTEERI
Investeerige endasse ja oma tulevikku. Investeerige oma aega enda harimisse lugedes ja õppides, investeerieg oma tervisesse ja investeerige raha aktsiatesse / võlakirjadesse / laenudesse / kinnisvarasse mis kõige paremini just teie sobib. Tehke kõike seda, mis kasvatab teid seespoolt!

4. RISKI
Unistuste täitumiseks on oluline võtta ette vajalikke samme, mitte ainult unistada. Astuge välja oma mugavustsoonist ning tehke neid tegusid, mis viivad teid lähemale eesmärkidele, ükskõik kui ebamugavad või hirmuäratavad nad ka poleks. Riskid pole suured, kui nad on läbi mõeldud ja teate, mida teete. Miski ei muutu, kui midagi ei muuda.

5. USU
Viimase ja üliolulise sammuna tuleb uskuda oma unistustesse! Iga päev oma unistustele mõeldes tuleb neid tunda, nagu oleks nad juba saavutatud ning ei tohi kunagi kahelda endas ega oma unistuste täitumises. Olete väärt absoluutselt kõike, mida siit elult soovite - ainult uskuge ja see kõik saab teoks!

10 comments

 1. Olen sinuga täielikult nõus! Mulle meeldib endale tihti meelde tuletada Itaalia vanasõna, kus öeldakse, et võimatut tahtes saame parima võimaliku! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii hea vanasõna! Polnudki seda varem kuulnud, aitäh et jagasid:))

   Delete
 2. Nice Inspirations

  FOLLOW my Blog!!! Maybe we can follow each other!!!
  http://rimanerenellamemoria.blogspot.de

  ReplyDelete
 3. take risks is the part where I often fail as a security loving person haha. but you're so right with these points

  www.thefashionfraction.com

  ReplyDelete
 4. great tips!!!
  xx
  http://anoddgirl.blogspot.com.au

  ReplyDelete
 5. Very inspiring post! Love it
  xoxo www.goldencherry.de

  ReplyDelete
 6. Nii õige ja hea postitus. Usun ka väga mõttejõusse ning et sellega võib nii mõndagi korda saata :)

  Offtopic küsimus: Kas sa mõne vlogi ka plaanid teha? See oleks over the TOP lahe!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siiani on tundunud video tegemine liiga suur ettevõtmine, kuna kõik see filmimine ja monteerimine võtab tohutult aega, eriti kui ei oska :D
   Aga püüan siis mingi video kallal pusima hakata! Kas on mingit kindlalt teemat, millest videot sooviksite? :))

   Delete
  2. Kindel teema.. hmm.. Tead, minu arvates oleks lihtsalt tore su mõnda täiesti tavalist päeva jälgida. :)

   Delete