kristjaana mere eesti moeblogi elustiili blogija

Hello hello, happy Friday and the last day of July everyone! Hard to believe that half of 2015 is already over... Can we just please stop the time and make summer a little longer?! :))
Thank you so much to those sweet ladies who took the time to give some feedback and ideas through comments and e-mails. The main suggestion was that you'd like to read more about my life in general so from now on I'll write more personal stuff aswell and talk about my daily life. Hope you like it!
A few words about my outfit, wearing my two favorite trends of this summer - off the shoulder top and espadrilles. I wore this outfit on Sunday when it was extremely windy. That's why my hair is out of this world messy on the photos haha :)
Hope you guys have a productive Friday and a great start to the weekend! I'm off to do my daily workout (abs today - my favorite part) and then ontinue on my everyday struggle to find Thor a place at a kindergarden.

Tere ilusat reedet ja viimast juulikuupäeva teile! Raske uskuda, et juba pool 2015.aastat on möödas... Kas saaks ehk keegi kuidagi aja peatada ja suve veidi pikemaks teha?! :))
Suur aitäh kõigile teile armsatele naistele, kes võtsid aega ja andsid mulle veidi tagasisidet ja ideid läbi kommentaaride ja e-mailide. Kuna peamine ühine joon teie kirjades oli see, et soovite lugeda rohkem minu isiklikust elust, siis nüüdsest kirjutan ma ka oma igapäevastest tegemistest ja pereelust. Loodan, et see meeldib teile!
Mõne sõnaga ka minu riietusest, kus kandsin koos kahte oma lemmikut selle suve trendi - paljaste õlgadega pluusi ja espadrille. Kandsin sellist komplekti pühapäeval, kui meil oli eriti tuuline ilm. Sellest ka minu tohutult sassis soeng neil piltidel haha :)
Soovin teile kõigile edukat reedet ja ilusat nädalavahetuse algust! Ma lähen nüüd oma igapäevast trenni tegema (tänane kava näeb ette mu lemmikut - kõhulihaseid) ja seejärel asun taaskord juba lootusetuna tunduva juhtumi juurde leida Thorile lasteaiakoht. 

Shop the look;


kristjaana mere schulterfreie camisole blumen hosen

kristjaana mere asos off shouler black top

kristjaana mere kurt geiger milo black sequin espadrilles

kristjaana mere black off shoulder top german fashion blogger

kristjaana mere munich street style summer 2015 trend outfit

kristjaana mere off shoulder top hm floral pants sequin espadrilles

kristjaana mere asos off shoulder top hm floral pants kurt geiger sequin espadrilles

kristjaana mere summer 2015 trend outfit street style fashion blogger

Post a Comment