summer 2015 bikini swimsuit beachwear guide trend
The current heat wave all over Europe is insane! We have +35C sunny days with no signs of stopping for another week here in Munich so there really is no other place to be than at the beach. Which is why it is more than appropriate to talk to you about this year's trends in beachwear :)
2015 summer is all about sexy feminine curvy looks in swimwear! Swimsuits have made a total comeback and are hotter than ever. I especially like all the deep V-neck models. But if you're not a swimsuit fan then don't worry, bikinis haven't gone anywhere. High waist bikinis are your go-to picks when choosing a two-piece set for the beach.
When picking beach clothing in general, my advise is to invest in premium swimwear that is made of better quality fabrics and therefore looks prettier and lasts longer :) My all time favourite swimwear designs are by Mara Hoffman and Zimmermann.
How do you feel about this summer's beachwear trends? Do you like it or rather stick to the classic models?

Praegu on igal pool üle Euroopa liikumas tohutu kuumalaine. Meil on siin Münchenis on juba mitu päeva olnud +35C päikesepaisteline ilm ja see kestab veel vähemalt nädala, mistõttu ainuke hea koht, kus olla, on vee ääres. Seepärast on vist vägagi õige aeg rääkida teile sellesuvistest trendidest päevitusriete osas :) 
2015.aasta suvine rannamood on väga seksikas, naiselik ja kurve rõhutav. Trikood on teinud täieliku comebacki ja on kuumemad kui kunagi varem! Eriti meeldivad mulle sügava V-kaelusega trikood. Kuid kui trikood pole just lemmikesemed rannas kandmiseks ja tahaks rohkem päikest saada, siis ei tasu muretseda, sest bikiinid pole kuskile kadunud :) kõrge pihakohaga bikiinid on sellel suvel trendidest esikohal ja tasub just selliseid mudeleid ka poest valida.
Rääkides üleüldiselt rannariiete ostmisest, siis soovitan eelistada  disainerite ujumisriideid. Need on tehtud parema kvaliteediga materjalidest ja seetõttu näevad kaunimad välja ja püsivad ka kauem vastu. Läbi aastate on minu lemmikud bikiinid tulnud disainerite Mara Hoffmani ja Zimmermanni kollektsioonidest.
Kuidas teile meeldib selle aasta ujumisriiete mood? Kas lähete trendidega kaasa või jääte pigem klassikaliste mudelite juurde?

Shop summer 2015 prettiest bikinis:


Shop summer 2015 hottest swimsuits:

Post a Comment