kristjaana mere blogi

Today I want to take time to talk to, and with, all of you who keep coming back to read this blog of mine. Thank you a thousand times for that, sweeties! There is nothing I want more than this place to be valuable for YOU! To be able to help and motivate you and to be an inspiration to even just one person is something I strive for.
For that I would really like to hear your thoughts and feedback on this subject - on my blog's content! What interests you? What keeps you coming back? What part of this blog to you like the most? What would you like to see and read more here? What are you missing? How can I help you?
I look forward to all your ideas and suggestions to make this place more about what you want :) Hugs!

Täna tahtsin võtta veidi aega, et rääkida kõigi teiega, kes ikka ja jälle minu blogi külastavad. Suur-suur aitäh teile selle eest armsad lugejad! Pole midagi, mida ma tahaks rohkem selle blogiga, kui olla TEILE oluline ja vajalik! Minu suurim soov on teid aidata, motiveerida ja kasvõi mõnda teist inspireerida.
Et seda kõike saavutada, sooviks ma väga kuulda teie mõtteid ja tagasisidet selle blogi osas. Mis teid huvitab? Millised teemad panevad teid tagasi tulema? Milline osa sellest blogist meeldib enim? Mida tahaks rohkem näha / lugeda? Millest tunnete puudust? Millega ma saaksin teid aidata?
Ootab väga teie kõigi ideid ja soovitusi, et saaksin selle koha muuta veel rohkem selliseks, nagu just teie soovite :) Kallid!

6 comments

 1. Väga vahva on lugeda pereteemalisi ja isikliku eluga seotud postitusi, kuigi tean, et see pole olnud otseselt Su blogi eesmärk. See postitus, kus kirjutasid välismaale kolimise pahupoolest, oli hästi armas ja siiras. Tundus, et see meeldis paljudele :) Otseloomulikult meeldivad ka outfitide postitused, sest Sul on laitmatult hea stiilitaju! :) Edu edaspidiseks ja uusi postitusi ootama jäädes! Ann.

  ReplyDelete
 2. Olen Sinu blogi suhteliselt uus jälgija. Enam-vähem kõik sissekanded olen tagantjärgi ka ära lugenud. Enim meeldivad outfiti postitused. Võiksid rohkem Münchenist kirjutada. Milliseid kohti külastanud olete, häid kohvikuid, restorane soovitada jms.

  ReplyDelete
 3. Nagu paljude lemmikute kausta lisatud blogide puhul, ma ei mäleta, mismoodi täpselt ma Sinu blogini jõudsin. Aga jäin lugejaks. Tegelikult loen huviga kõiki postitusi. Aga kui ma natuke rohkem mõtlen, siis kõige suurema huviga loen reisidest ja igapäevaelust Münchenis. Outfitid..... vaieldamatult hea stiilitunnetusega kokku pandud. H Saaremaalt

  ReplyDelete
 4. Alustasid kuid (?) tagasi uuesti Kayla kava tegemist. Sooviks, et kirjutaksid, kuidas su hetkeline füüsiline vorm on ja mis spordialadega sa seal eelkõige tegeled? Päikest! :)

  ReplyDelete
 5. Kust see pluus ostetud on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See triibuline on kampsik, mis ostetud tükk aega tagasi Marks & Spencerist ja need nöörid on kampsuni all oleva Lindexi kleidi omad :)

   Delete