kristjaana mere lindex holly white blue matching set

Good morning and thank you so much for your feeback on my latest post! All those sweet comments, suggestions and support mean a lot to me :)
As you can see from my outfit, summer is still going strong here with over 30C weather, so the shorter the clothes the better. Luckily I have the perfect set for these sunny days - classy with a touch of playfulness. It's super versatile too, wearing it with sneakers for a daytime casual look or dressing it up with heels for a night out.
Have a great week!

Tere hommikust ja suur tänu teile armsa tagasiside eest minu eelmisele postitusele! Kõik teie kommentaarid, soovitused ja üleüldine toetus tähendab mulle palju :)
Kui vaatate aga mu tänase postituse riietust, siis saate vist aru, et suvi on meil endiselt täistuuridel 30-kraadiste ilmadega, mistõttu riietuse osas juhib "mida lühem, seda parem" mentaliteet. Õnneks on mul selliseks juhuks just täpselt õige püksi/pluusi komplekt - klassikaline ja samas mänguline. See on ka väga mitmekülgne ja sobib hästi kandmiseks päevasel ajal koos tennistega ning passib samuti õhtuti väljaminekuks lisades kontsakingad. 
Ilusat jätkuvat nädalat teile!

Shop the look:kristjaana mere lindex holly white top shorts prada sunglasses

kristjaana mere matching blue set summer outfit

kristjaana mere lindex blue top prada sunglasses summer outfit

kristjaana mere blue outfit moschino bag prada sunglasses fur bag charm

kristjaana mere munich street style summer

kristjaana mere munich fashion blogger

2 comments