kristjaana mere instagram


Hey peeps!
June has started really great for us, so my hopes are super high for the rest of the month :) Yesterday we had a fun day dedicated just for Thor, doing everything he likes. We started the day with building sandcastles in the playground, then went out to eat some ice-cream and ended the day with movie night (we watched Rio cartoon) and lots of popcorn to go with it. Plus not to mention that June has started with totally summer-appropriate weather, only sunshine and +25C!
Today I'm sharing with you some photos from my Instagram, taken during may. As always, feel free to follow me along @kristjaana to see all the posts and keep up with my daily life!

Tsauki rahvas!
Juunikuu on meil nii hästi alanud, et minu ootused ja lootused ülejäänud kuuks on väga kõrged :) Kuna eile oli lastekaitsepäev, siis oli terve meie päev pühendatud Thorile ja tegime kõike, mis talle meeldib. Alustasime hommikut liivalosside ehitamisega mänguväljakul. Päeval käisime kohvikus jäätiseid söömas ja lõpetasime eilse päeva kinoõhtuga (vaatasime Rio multikat). Loomulikult sõime sinna juurde ka palju popcorni. Ei saa ka mainimata jätta seda, et juuni on alanud suvele kohase ilmaga - ainult päike ja +25C
Täna jagan teiega mõningaid pilte oma Instagramist, mida olen eelmise kuu jooksul teinud. Nagu ikka, et näha kõiki pilte ja minu igapäevaste tegemistega kursis olla, järgnege mulle seal @kristjaana!

kristjaana mere instagram

Post a Comment