kristjaana mere german munich fashion blogger

Hey girls! I can't believe it's weekend already!? Time has flown so fast for the past couple of weeks.
Today I'm showing you the outfit I wore last night for dinner. I love eating out and discovering new cool places where to eat delicious food is one of my passions for sure. Luckily we just moved to Munich so lots and lots of new cafes and restaurants to check out :)
Talking about my outfit, as you can see, I wore heels yesterday. I have been running around in flat shoes basically all the time we've been here, so it felt really good to put on heels for a change. They add so much to a simple look, Especially when the shoes you're wearing are your wedding shoes. Good memories! :))

Tsauki armsad! Uskumatu, et käes on järjekordne nädalavahetus!? Minu jaoks on aeg viimastel nädalatel ikka üli kiirelt läinud...
Täna näitan teile oma eileõhtust riietust, mida sööma minnes kandsin. Väljas söömine ja uute mõnusate maitseelamuste avastamine on üks mu suuri kirgi. Õnneks kolisime just hiljuti Münchenisse, nii et uusi avastamist ootavaid kohvikuid ja restorane on küll ja veel :)
Kui rääkida natuke ka minu riietusest, siis, nagu näha, kandsin ma eile üle pika aja kontsakingi. Siin olles olen vist vaid korra saanud kontsad jalga panna, enamus ajast käin ikka vaid madalate jalanõudega ringi. Väga mõnus oli vahelduseks ka kõrgeid kingi kanda, need muudavad kogu välimuse kohe hetkega naiselikumaks. Eriti tore oli aga neid kingi kanda seetõttu, et nendes samades kingades ma abiellusin! :))

Shop my look:


kristjaana mere blue tweed jacket white button down shirt statement necklace

kristjaana mere summer 2015 fashion style blog

kristjaana mere georg j love blue suede stilettos moschino blue quilted bag

kristjaana mere blue jacket skinny jeans stilettos

kristjaana mere munich street style fashion blogger luxury

kristjaana mere asos white shirt monton statement necklace romwe tweed jacket

kristjaana mere white blue chic summer city outfit

kristjaana mere blue tweed jacket white shirt blue jeans

kristjaana mere classic women outfit fashion luxury street style

kristjaana mere george j love blue stiletto heels

MONTON NECKLACE (similar here)

4 comments

 1. Imelised kingad! Ja nii tore, et nii erilisi kingi palju tavalisema riietusega uuesti kannad, mitte ei jäta neid karbi sisse tolmu koguma.
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Pulmakingi valides ma juba vaatasin sellise pilguga, et saaks ka pärast kanda, mitte ei jääks ainult üheks korraks :)

   Delete
 2. Those heels are fierce! Love it!

  ReplyDelete