kristjaana mere 5 steps to clear skin water omega 3 fish oil natural products face brush

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Good morning babes! Today I wanted to share with you the 5 steps that I do daily to help me keep my skin clear. Now to make this clear, I am by no means an expert when it comes to beauty or have the best skin, but these are the things that have helped me the most and that I swear by.
I would love to hear your secrets to pretty skin aswell, so if you have any, please let me know in the comments section below! :)

1. Water

Drinking lots of water is the most important step to having clear skin (and feeling great aswell!). It keeps your body hydrated and helps detoxify. I love the taste of water and have no problem drinking it, but I know some people just can't get themselves to drink it since they just don't like water. In that case, I suggest you to mix it up and add some flavour to it for a fruit infused water like I did here.

2. Omega 3

Another step to clear skin is fish oil. Taking Omega3 daily is what makes your skin glow! Fish oil helps renew your cells and speed up digestion, it's really good for healthy shiny hear and strong nails aswell ;)

3. Natural Products

The third step to clear skin comes from the products you use. Make sure they are all natural! My skin got a lot better once I started using only natural / organic / mineral products when it comes to skincare.

4. Morning & Nighttime cleaning

A huge step towards clearer skin comes from cleaning your face properly. I've found it to be super important to only clean your face skin with cleansing milk instead of all sorts of gels and foams. The biggest change comes from applying the milk on DRY skin and washing it with milk in the evening before bed aswell as in the morning after waking up!

5. Pore Cleansing Brush

The final step is investing in a good face cleansing brush! You never know how clean, clear and soft your skin can be until you add face brush to your daily regime. It really helps clean out all the pores and remove any make-up on your skin. 


Tere hommikust armsad ja ilusat Jaanipäeva! Meil siin Jaanipäeva ei tähistata, seega täna on tavaline (töö)päev nagu ikka, kuigi tahaksin väga isegi mõnusat liha lõkke ääres sossutada :P
Täna tahtsin teiega jagada 5 igapäevast sammu, mida teen, et mul oleks puhas ja punnivaba nahk. Ütlen siinkohal kohe ära, et ma ei ole mitte mingil juhul nahaekspert või oma parimat nahka, kuid need on need asjad, mis on mind kõige rohkem aidanud ja mida julgen vabalt ka teile soovitada.
Kui mõni teist satub lõkke äärest ka arvuti taha ja omab ilusa naha saladusi, siis tahaksin väga neist kuulda! Jätke mulle kommentaaridesse teade oma nahahooldusnippidest :)

1. Vesi

Piisavas koguses vee joomine on ilusa naha (ja hästi tundmise) juures kõige olulisem samm. Vesi aitab su kehal väljutada mürke ja hoiab teda niisutatuna. Mulle isiklikult väga maitseb vesi, mistõttu selle joomine pole mingi probleem. Tean aga, et mõned inimesed ei suuda nii palju vett juua, sest neile see lihtsalt ei maitse. Sellisel juhul soovitan olla veidi loominguline ja lisada veele erinevaid maitseid, nagu ma tegin siin.

2. Omega 3

Järgmine samm puhtama nahani tuleb läbi kalaõli. Igapäevane Omega3 tarbimine on see, mis paneb naha särama! Kalaõli aitab uuendada naharakke ja kiirendada seedimist. Samuti on see väga kasulik tervete, läikivate juuste ja tugevate küünte saamiseks ;)

3. Looduskosmeetika

Kolmas samm puhtama nahani tuleb toodetest, mida kasutad, mistõttu on eriti oluline, et nad kõik oleksid looduslikud! Minu naha olukord muutus täielikult paremuse poole siis, kui hakkasin näohoolduses kasutama vaid looduslikke / orgaanilisi / mineraalseid tooteid.

4. Hommikune & õhtune puhastus

Suur erinevus puhtama naha jaoks tuleb õigest puhastamisest. Oma kogemuste põhjal võin öelda, et on üli oluline kasutada vaid näopiima, mitte puhastusvahte, -geele jne. Suurimat muutust näeb aga siis, kui kanda piima KUIVALE nahale ja pesta nägu piimaga õhtul enne magamaminekut ning ka hommikul ärgates!

5. Näopuhastushari

Viimane samm puhtama nahani peitub kvaliteetses näopuhastusharjas, seega tasub teha see väike investeering ;) Ma ei kujutanud ette ka kui puhas, särav ja siidine mu nahk võiks olla, enne kui lisasin harja oma igapäevasesse puhastusrežiimi. Hari aitab täielikult puhastada kõik poorid ja eemaldada viimsegi meigijälje näolt.