kristjaana mere zero popup store enia joost white dress

About a month ago a did a photoshoot with Zero pop-up fashion store and I can finally show you the results! My task there was to style my look with pieces from Zero store, that sells Estonian designers' clothing and accessories. I chose this gorgeous simple white dress from Xenia Joost and styled it with my leather pants and sneakers for a bold/feminine black & white look. For hair and makeup I went for super natural sleek hair in a ponytail and light spring make-up. All the photos were done by talented Sandra Palm and you can see my fellow Bloggersmarket girl Mari-Liis on some of the photos with her styled outfit.
How do you like my outfit and the photos in general? :)

Umbes kuu aega tagasi osalesin ma ühel toredal pildistamisel pop-up moepoele Zero ning nüüd lõpuks saan pilte ka teiega jagada :) Minu ülesandeks oli stiliseerida kogu oma shoot, valides välja riided ja aksessuaarid Zero poest, mis müüb Eesti disainerite loomingut. Valisin selle imeilusa lihtsa valge Xenia Joosti kleidi, mille sobitasin kokku oma nahkpükste ja tossudega, saades mõnusalt julge ja naiseliku must/valge segu. Soengu ja meigi osas tahtsin hästi naturaalset välimust, seega seadsin juuksed hästi siledasse hobusesabasse ja meigiks valisin õrna kevadise väljanägemise. Kõik need imelised pildid võttis üles andekas Sandra Palm ja paaril fotol näete mu kõrval ka armast Bloggersmarketi tüdrukut Mari-Liisi, kes on enda stiliseeritud lookiga.
Kuidas teile mu riietuse kombo meeldib ja mis üldse nendest piltidest arvate? :)

kristjaana mere xenia joost dress zero popup store photoshoot

kristjaana mere styling photoshoot

kristjaana mere xenia joost dress seier watch

bloggersmarket estonian fashion blogger kristjaana mere

4 comments

 1. väga ilusad pildid! kas tegid ise oma meigi ja mis tooteid on kasutatud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Soengu tegin ise, kuid meigi au kuulub Mädleen Mustonenile. Kahjuks ei oska tema kasutatud toodete kohta midagi öelda :(

   Delete
 2. Kleit meenutab pigem mantlit. Meik on armas. Kas pildilt paistab tätoveering?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lõikelt meenutab mõnel pildil tõesti mantlit, kui nüüd sellise pilguga vaatama hakata :P Kuigi riie väga kerge ja õhuke tegelt kleidil.
   Ja paistab väike tätoveering ka tõesti :)

   Delete