kristjaana mere summer white outfit

This weekend has been crazy busy for me packed with all sorts of events and a few hour seeps during the nights. Totally taking the maximum out of these three days in Estonia spending time with my family, friends and bloggers.
During the hectic time sharing these super calm photos with you taken a few days ago in Munich. I'm loving this summer's all-white trend as I've said before and you've seen me wearing already a few times now (here and here). Adding a bit of color and contrast to my look with bright flowers on shirt and matching lips.
PS: How manny of you visited #Bloggersmarket yesterday? How did you like it? It was super fun seeing so many of you there! :)

See nädalavahetus on möödunud ülehelikiirusel, mu päevad on olnud täis üritusi ja ööd üksikuid unetunde. Võtan ikka täielikult maksimumi nendest kolmest päevast siin Eestis, veetes aega oma pere, sõprade ja blogijatega.
Sellisel kiirel ajal näitan teile aga hoopis väga rahulikke pilte, mille tegime mõned peävad tagasi Münchenis. Ma jumaldan selle suve täielikult valge riietuse trendi, nagu ma olen teile ka varasemalt maininud ja mõnel korral erinevate outfittide näol ka näidanud (siin ja siin). Lisasin komplektile veidi värvi ja kontrasti läbi lillede pluusil ja sama tooni huultega.
PS: Kui paljud teist külastasid eile #Bloggersmarketit? Kuidas teile meeldis? Uskumatult tore oli näha nii paljusid teid seal! :)

kristjaana mere all white summer 2015 outfit trend

kristjaana mere white shirt white shorts

kristjaana mere white outfit summer trend fashion

kristjaana mere white hm silk top white sailor short pants

kristjaana mere outfit summer 2015 trend white out

H&M TOP
MOHITO SHORTS (similar here and here)

3 comments

 1. Olin koos sõbrannadega kohal ning au ja kiitus Bloggermarketi tiimile, kes vaevus jälle sellist vahvat üritust korraldama! Väga-väga rahule jäin- nii ürituse kui ka ostudega! :)

  ReplyDelete
 2. Mina olin kohal Bloggersmarketil ja jäin väga rahule.
  Hea eelreklaam, hea kaup, hea smuutidiil, hea saapadiil (minu jaoks), head inimesed, hea õhkkond. Järgmise korrani! Aitäh!

  ReplyDelete
 3. Nii tore kuulda, et teile meeldis ja jäite rahule! Meil juba järgmised vahvad mõtted plaanis teie jaoks :))

  ReplyDelete